Etiketler Sürprizler "365 Gün Aşk Sözleri"

365 Gün Aşk Sözleri

Sevgiliniz ile yıldönümünüz mü yaklaşıyor ? –evet
Sevgilinizin doğum günü mü var ? –evet
Sevgilinize kendinizi affettirmek istiyorsunuz ? –evet
Yoksa sadece manevi bir hediye mi ? -evet

 

  Ona manevi birşey yapmak istiyorsunuz  fakat zamanınız yoksa “sizin için yaptığımız” sürprizlerimiz bulunmakta :)Müthiş el yapımı, manevi hediyeler !!! 

365 Güne, 365 Kalp Sürprizi

 Hediyemiz şöyle;
Öncelikle 365 tane kalp kesiyoruz. Hatta bunu farklı renkteki kağıtlarla yapıyoruz. Her bir kalbin üstüne, sevgilinizin kalbini okşayacak sözler yazıyoruz. Ve bunları güzel bir kutunun içerisine koyuyoruz. İçerisine isteğe göre belki bir çikolata veya çiçek de konulabilir. Bunun sayesinde sevgiliniz değerinizi daha iyi anlayacak. Manevi bir hediye yaparak kalbini kazanmış olacaksınız. Yani 365 güne, 365 kalp sığdırmış olacaksınız. Bu şekilde sevgilinize 365 kalp hediye etmiş olacağız. Yılın her ayrı günü için.

 

 

100 Farklı Dilde “Seni Seviyorum” Sürprizi

  Sevgilinize onu ne kadar çok sevdiğinizi anlatmak istiyorsanız bunu deneyebilirsiniz. Kalp şeklinde kutunun içerisine, makasla tek tek kesilmiş kalp şeklindeki kağıtların üzerine 100 farklı dilde “Seni Seviyorum” yazıyoruz.

 Belki de affettirmek için gizli bir silah:) Nasıl mı ?  100 kalp üzerine “Ali Seni Çok Seviyor”  yazan kutuyu veriyorsunuz ve aradaki bütün kırgınlık bitiyor :)

Tabi burada yazılacak olanları istediğiniz gibi isteyebilirsiniz. Mesela böyle birşey değil de farklı birşey isterseniz, ona göre yazıyoruz.

 

365 Güne, 365 Kalp Kutusu Hediyesi 1 365 Güne, 365 Kalp Kutusu Hediyesi 2 365 Güne, 365 Kalp Kutusu Hediyesi 3 365 Güne, 365 Kalp Kutusu Hediyesi 4 365 Güne, 365 Kalp Kutusu Hediyesi 5 365 Güne, 365 Kalp Kutusu Hediyesi 6 365 Güne, 365 Kalp Kutusu Hediyesi 7 365 Güne, 365 Kalp Kutusu Hediyesi 8 365 Güne, 365 Kalp Kutusu Hediyesi 9

 

Örnek Cümleler;

-Sen sadece kalbimde güvendesin
-Gördüğüm en güzel rüya sensin.
-Aşkı unutma.O zaten yanında.
-Aşk en çok bize yakıştığı için seni seviyorum.

 

Arkadaşlar, herkes sözlerin bir kısmını yazmış ve geriye kalan kısımlarını bulamamış. Eğer sizdeki sözleri gönderirseniz konunun altına eklerim, ve böylece herkesten gelen sözleri harmanlayıp bir 365 söz oluşturmuş oluruz. Böylece siz eksiklerinizi tamamlarken başkalarına da yardım etmiş olursunuz. Sözleri sitemizin üstündeki iletişim kısmından yada bilgi@surprizim.net ‘e gönderebilirsiniz. Sözleri bekliyorum.

 

İletişim:

Mail adresimiz: bilgi@surprizim.net veya

İletişim için tıklayınız.

İletişim kısmından ulaşırsanız, mail veya telefon ile en kısa zamanda geri dönüş yapıyoruz.

Lütfen mail adreslerinizi düzgün yazınız ve maile telefon numaranızı eklemeyi unutmayınız.
Bizi Facebook‘tan beğenmeyi unutmayınız.

Bol sürprizli günler ;)

 

Sosyal Ağlarda Sürprizim

4TakipçiBeğen
168TakipçilerTakip Et
0LikesBeğen

Haftanın En Sevilenleri

76 36674
El yapımı sürpriz yaparken kullanmadığımız bir 52 kağıdı vardı onu da bu işe bulaştırdık :) isminden de anlaşıldığı gibi bir tane 52 kağıdı alıyoruz...

12 Aya 12 Sürpriz

Son Sürprizler

Popüler Sürprizler

Rastgele Sürprizler

1 2353
 Aklınıza gelmeyen fakat gördüğünüzde ben bunlarsız nasıl yaşamışım diyeceğiniz Evde Yaşamayı Kolaylaştıran 10 Şey; 1. Duvarda hiç tahta kullanmadan yapabileceğiniz raf; 2. Kot asacağı kotların şeklinin...