Etiketler Sürprizler "Erkek Sevgiliye Manevi Süpriz"

Erkek Sevgiliye Manevi Süpriz

Bu sıralar görüyorum ki kişiye özel hediye olayı çok moda oldu. Herkes birbirine kişiye özel hediye kupa, kişiye özel hediye puzzle, vsvs. yaptırıyor. Sürprizim.net olarak paylaştığımız yazılarımız zaten kişiye özel oluyor hep. Fakat kişiye özel hediye bardak etmek istiyorsanız, neden dışarıya birsürü para bayılalım, gelin onu da beraber el yapımı olarak yapalım ki manevi kişiye özel hediye olsun.

Malzemelerimiz;

  • Beyaz seramik bir kupa
  • Hangi renk istiyorsak board marker
  • Fırın

Bu kadar :) Biliyorum az geldi. Fakat sonunda bu kadar az malzeme ile neler çıktığına inanamayacaksınız.

Kişiye özel kupa hediye

Yukarıda resimlerde gördüğümüz gibi. Eğer el beceriniz var ise renkli board markerlar ile şekiller çizip güzelleştirebilirsiniz fakat eğer benim gibi elinizden çok fazla birşey gelmiyor ise sadece yazı yazmak idealdir derim. Yukarıdaki arkadaşta benim gibilerden olduğu için yazı yazmış ve baya güzel olmuş ben çok sevdim. Kişiye özel hediye mug üstüne yazımızı yazdıktan sonra 5-10 dk kurumasını bekliyoruz ve kuruduktan sonra 175 derece’lik fırınımıza atıp 30dk bekliyoruz. Ben denemedim fakat deneyen arkadaş öyle yazmış, umarım fazla uzun bir süre değildir :) Eğer bardağa birşey olursa sorumluluk kabul etmiyoruz :)

30 dk sonra bardağımızı fırından çıkartıp soğumaya bırakıyoruz. Bence o gün o bardağı pek ellemeyin, ertesi gün yıkamayı denediğinizde göreceksiniz ki yazdığınız şeyler çıkmıyor. Eğer çıkarsa sorumluluk kabul etmeyiz :)

Bol sürprizli günler.

 

Arkadaşa hediye seçmesi zor olmuştur her zaman. Kimi arkadaşlar vardır ki maddi olarak birşey bekler, kimileri de vardır ki manevi olması, zamanında hatırlanması ve güzelce bir kutlama onun için herşeydir. Kimi zaman ise araya mesafeler girer, hediye göndermek ve bir sürpriz yapmak istersiniz.

Bunların yanında sevgiliniz askerde olabilir. Askere doğum günü hediyesi olarak ne yapılabilir derseniz böyle bir doğum günü kartı hazırlanır ve kendisi askerden dönünde güzelce bir hediye verilebilir. Fakat askerdeki bir adamın doğum gününün hatırlanmasına ve güzel bir sürpriz yapılmasına ihtiyacı vardır ki manevi olanlar daha önemlidir.

Askere doğum günü hediyesi

Üstteki gibi sevimli doğum günü kartını kim sevmez ki. Gelelim bu kartı nasıl yapacağımıza.

doğum günü kartı için malzemeler

Malzemeler üstte resimde görüldüğü gibidir; renkli kağıtlar ve kalemler, cetvel, makas, pergel, yapıştırıcı vsvs..

Doğum günü kartı nasıl yapılır ?


 

Askere doğum günü sürprizi

Yukarıdaki video İspanyolca olmasına rağmen gayet iyi anlattığını düşünüyorum, fakat ben yine bu sürprizin yapılışını ufak bir özetleyeyim.

Fon kağıdımızı 8’e 8 kare şeklinde kesiyoruz. İsteğinize göre bunu veya küçük yapabilirsiniz. Mesela askere doğum günü sürprizi yapacak iseniz içeriye mektup boyutu vardır belki, ona göre küçültüp, büyütebilirsiniz. Daha sonra kenarların tam ortasını işaretliyoruz ve buradan pergel ile yarım daireler çiziyoruz(eğer 8cm kenar boyutunda yaptıysanız pergelin açıklığı yarısı olacak yani 4 cm). Kenarları videoda görüldüğü gibi kıvırıyoruz. Etrafta bulduğumuz şirin şirin kağıtları kesip yapıştırabilirsiniz. Videoda çok güzel süslemiş. Siz de onun gibi yapabilirsiniz veya benim doğum günü kartım en güzeli derseniz, fotoğrafını bize gönderebilirsiniz :) Tersini de aynı şekilde süslüyoruz. Videodaki gibi bir kurdele yardımı ile güzel bir kapak elde etmiş olursunuz.

Askerdeki erkek arkadaşıma manevi hediye

Arkadaşınıza doğum günü sürprizi olarak veya askerdeki erkek arkadaşa sürpriz mektup olarak çok güzel bir düşünce.

el yapımı doğum günü kartı hediyesi

Eğer siz de bu sürprizi yaparsanız bize fotoğrafını göndermeyi ihmal etmeyiniz. Sayfanın en üstündeki “Resim Gönder” kısmından yapabilirsiniz.

Eğer arkadaşınıza yapabileceğiniz daha kutlamalı, sürprizli, vurdulu-kırdılı birşey istiyorsanız şuna bakmanızı öneririm; Arkadaşa doğum günü sürprizi

 

Sosyal Ağlarda Sürprizim

4TakipçiBeğen
168TakipçilerTakip Et
0LikesBeğen

Haftanın En Sevilenleri

115 29009
Sürpriz Yumurta nasıl mı olur; Bugün marifetli eller ortaya çıkacak. Çünkü bu süpriz yumurtayı yapması, diğer sürpriz yumurta kadar kolay değil. Öncelikle ihtiyacımız şunlar; resimde görüldüğü...

12 Aya 12 Sürpriz

Son Sürprizler

Popüler Sürprizler

Rastgele Sürprizler

97 32485
Sevgiliniz ile yıldönümünüz mü yaklaşıyor ? –evet Sevgilinizin doğum günü mü var ? –evet Sevgilinize kendinizi affettirmek istiyorsunuz ? –evet Yoksa sadece manevi bir hediye mi ?...