Etiketler Sürprizler "İlginç Süprizler Sevgiliye"

İlginç Süprizler Sevgiliye

Merhaba arkadaşlar,

Bu hediye evli çiftler için daha uygun olur sanırım. Sevgililer için olmaz demiyorum, onlar için de çok güzel olur tabiki fakat duvarımızı süsleyeceğimiz için EVliler dedim :) Neyse konumuza geçelim,

Duvar-Süsleme

Hediye fikrimiz üstteki resimde görüldüğü gibi. Sevgilimiz veya eşlerimiz ile olan birsürü fotoğraf seçiyoruz, ki evli iseniz çocukları da unutmayalım, ve böyle bir kalp oluşturuyoruz.

Duvarımızdaki Fotoğraflar

Bu resimleri böyle birleşik durmasını sağlamak için fotoğrafların altına biraz kalın olan font kağıtlarından koyabiliriz. isteğe göre bu karton da olabilir tabiki.

Karı-Koca ya yıldönümü hediyesi

Daha sonra ise odamızın en güzel köşesine koyuyoruz ve gelenleri kıskandırıyoruz. :) Evli çiftler için güzel bir evlilik yıldönümü hediyesi olabilir, veya sevgililer için de güzel bir yıl dönümü veya doğum günü hediyesi olabilir.

Bunun yanında annenizin, babanızın veya kardeşlerinizin doğum günü ise, onlara da yapılabilir bence. Birlikte olan fotoğraflarınızı birleştirin ve evinizin bir köşesine koyun, çok şık duracağına inanıyorum.

Kolay gelsin herkese. Yaptığınız sürprizleri paylaşmak isterseniz bilgi@surprizim.net adresine fotoğrafları yollayabilirsiniz. :)

Kaynak

76 36455

El yapımı sürpriz yaparken kullanmadığımız bir 52 kağıdı vardı onu da bu işe bulaştırdık :) isminden de anlaşıldığı gibi bir tane 52 kağıdı alıyoruz ve tek tek kartların arkasına güzel güzel sözler yazıyoruz. ve bu kağıtları birleştirmek için dosya kenarları için kullanılan şeylerden kullanıyoruz.

-sabah kalktığındaki o gülümsemen için seviyorum,

-el ele Kordon’da yürüyebilmek için seviyorum,

…… (detayları aşağıda görebilirsiniz ve hatta pdf olarak 52 kağıdı sürprizini indirebilirsiniz.)


El yapımı sürpriz

gibi gibi şeyler. sevgiliyi sevindirici, manevi, el yapımı, günlük bir sürpriz :)

Uyarılar;

kimi kızlar sadece 52 nedeni mi var diye sorabilir :)

Sonuçlarını yazmayı unutmayınız ;)

 Arkadaşlar herkeste 5-10 eksik varmış. Gerisini tamamlamış. Eğer sözlerinizi bizimle paylaşırsanız(Üstteki iletişim yoluyla veya bilgi@surprizim.net mail adresi ile), konunun altına koyarım böylece herkes eksiklerini tamamlamış olur. Sizden yazdığınız sözleri bekliyorum.

Seni Sevmenin 52 Nedeni Sözleri

seni sevmemin 52 nedeni  surprizim.net

Seni Sevmenin 52 Nedeni Sözleri İndir

 

Sevgiliye Hediye

Üyemiz; Gülçin hanımın yaptığı seni sevmenin 52 nedeni hediyesi

Sosyal Ağlarda Sürprizim

4TakipçiBeğen
168TakipçilerTakip Et
0LikesBeğen

Haftanın En Sevilenleri

76 36455
El yapımı sürpriz yaparken kullanmadığımız bir 52 kağıdı vardı onu da bu işe bulaştırdık :) isminden de anlaşıldığı gibi bir tane 52 kağıdı alıyoruz...

12 Aya 12 Sürpriz

Son Sürprizler

Popüler Sürprizler

Rastgele Sürprizler

video

0 1143
Okumadan önce lütfen izleyiniz. Olayı kısaca anlatayım.Bir tane sahte iş teklifi yaratıyorlar. Bunu popüler iş arama sitelerine ve gazetelere veriyorlar ve sonrasında iş görüşmeleri yapıyorlar. İşte...