Etiketler Sürprizler "Kocaya Doğum Günü Süprizi"

Kocaya Doğum Günü Süprizi

Merhaba herkese, size bugün çok romantik evlilik yıldönümü hediyesi yapmayı göstereceğim. Aslında bunu ebay’dan gördüm fakat bizim ülkemize gönderim yapmıyorlar, o yüzden bize de elleri, kolları sıvayıp yapması kalır. Aslında böylesi daha iyi çünkü kendi el yapımımız olduğu için, işin içine daha da romantiklik, incelik katıyor. Ama yine de ürünü görmek isteyenler için linki veriyorum; ebay

Evlilik Yıldönümü Hediyesi

Şimdi öncelikle ihtiyacımız olan şey saat içi. Saat içini tek olarak alamayacağımız için, bir tane saat alıp içini çıkartıyoruz. Evkur, koçtaş gibi yerlerde güzel saatler var. Klasik bir saat almaktansa üstteki resimde gördüğünüz gibi akrep ve yelkovanı afilli olan bir saat almayı tercih edin derim.

Sonrasında ise 12 tane çerçeve alın. Çerçevelerin renk ve desenini hangi odanın duvarına bunu yapacaksanız ona göre uygun alırsanız daha güzel olur.

Daha sonra da 12 tane fotoğraf bastırıyoruz. Bu hediye evlilik yıldönümü hediyesi olduğu için eğer çocuklarınız varsa onların da fotoğrafları ile olacağından daha anlamlı hal alacaktır. Hatta kronolojik bir sıra izlerse tadından yenmez.

Bu evlilik yıldönümü sürprizini nasıl yaptığımıza gelirsek eğer; çıkardığımız saatin akrep ve yelkovan olan mekanizmasını duvara monteliyoruz. Bunu ben yapmadığım için şuan tam olarak nasıl olacak bilmiyorum fakat duvara takabileceğiniz biryeri vardır eminim. Daha sonrasında saatin her bir rakamına denk gelecek şekilde bir fotoğraf koyuyoruz. Fotoğrafları koyarken tam dengeli olduğundan emin olun ki saatimiz yamuk durmasın.

Eğer duvarınızı delmek istemiyorsanız, ince bir tahta plakanın üstüne yapabilirsiniz fakat aynı tadı vereceğini düşünmüyorum. Bence çok güzel bir hediye olduğu için duvarınızı delmekten şüphe etmeyin ve yapın derim. Daha çok emin olmanız için internetten bulduğum birkaç resim;

Evlilik Yıldönümü Sürprizi Kocaya Evlilik yıldönümü hediyesi Eşime evlilik yıl dönümü hediyesi

 Eşime evlilik yıldönümünde ne hediye alacağım, kocama evlilik yıldönümümüzde ne sürpriz yapacağım diyorsanız, işte size güzel bir yıldönümü hediye fikri.

Ortadaki yazan yazılara gelince; “Aile ile geçirilen zamanın her saniyesi değerlidir.” yazıyor. Bunu nasıl temin edebiliriz tam bilmiyorum ama matbaacı veya baskıcılar yapabilir sanırım. Bunu bilen yazabilirse sevinirim.

Siz de bu hediyenin bir parçası olmak ve diğer sürpriz arayan insanlara yardımcı olmak istiyorsanız, siz de yaptıktan sonra fotoğraf göndermeyi unutmayınız lütfen :)

 

3 3376

Erkek arkadaşım hiç romantik olmayan biridir. Özel günler dışında pek sürpriz yaptığı görülmemiştir bırakın sürpriz i romantiklikle uzaktan yakından alakası yoktur . O yüzden bu kadar şaşırttı ve mutlu etti bu dilek defteri sürprizi beni .

Birbirimizden çok farklı iki insanız aslında , çok da ortak zevkimiz yok. Aslında klasik kadın – erkek ilişkileri o maç izlemeyi ben dizi izlemeyi seviyorum , o aksiyon filmi ben aşk filmi izlemeyi istiyorum .Bunun gibi farklılıklar yine bir gün böyle küçük bir şeyden kavga ettik ve olay bir anda büyüdü aynı evde yaşıyoruz ama 3 gündür konuşmuyoruz sabahları tek kelime etmeden işe gidiyoruz akşamları da yine tek kelime etmeden uyuyoruz bu durum böyle daha uzar gider derken .

Bir gün eve girdim ve eve girmemle elektriklerin kesilmesi bir oldu ( ya da ben öyle sanmışım ) sonra yerdeki mumları farkettim ilerledikçe koridordan yatak odasına doğru ilerlediğini farkettim son birkaç adımda birlikte çekilmiş birkaç resmimizi çerçeveleriyle yerde gördüm birini elime aldım ve arkasında “özür dilerim” yazıyordu diğerinde de öbüründe de.

Çerçeveler ve mumlar yatağımızın kenarında bitti ve yatağımda bir hediye paketi ve ona bağlanmış uçan balon vardı ( ne kadar şirin göründüğünü anlatamam ) hemen hediye paketini açtım ve en üstte binlerce kez özür dilerim yazılı bir kart buldum altında da birlikte gittiğimiz ve tabii sıkıldığı için alışveriş etmeme imkan tanımadığı bir mağazadan alınmış çok şık bir elbise, bu elbiseyi beğenmiştim ancak dediğim gibi denememe bile fırsat vermemişti. Tabi nasıl mutlu olduğumu anlatamam bu sırada uçan balonum tavana ulaşmıştı :D Aşağıya sarkan ipinde bir zarf farkettim ve zarfı aldım içinde çek defteri gibi hazırlanmış 10 yapraklı bir defter vardı, sayfalarını inceledikce sevincim katlandı;

Aşk defteri sürpriz

-Bir sayfasında bugün tv senindir istediğin dizileri istediğin kadar izleyebilirsin, söz veriyorum seninle birlikte gözümü kırpmadan izleyeceğim,

-diğerinde bugün alışveriş zamanı tüm gün seni istediğin alışveriş mağazasına götürmek ve paketleri taşımak benim görevim

-bir diğerinde ardarda 3 tane aşk filmi izleyelim.

-4. sakın yataktan kalkma sevgilim , kahvaltın yatağına geliyor .

-5. Bütün gün oturup sohbet edebilir , hatta ilişkimiz hakkında bile saatlerce konuşabiliriz.

-6. Şık bir restaurantta yemeğe gidiyoruz.

-7.bugün erkenden kalkıp güneşin doğuşunu birlikte izleyelim.

-8. Sana mum ışığında güzel bir masa hazırlamak bu akşam görevim ana yemeğimiz en sevdiğin yemek tabii (beşamal soslu fırında tavuk onun üstüne aşçı tanımam bu konuda )

-9.ikimizde işyerlerimizi arayıp gelemeyecek kadar hasta olduğumuzu söylüyoruz 24 saat bu evde sadece sen ve ben.

-Son yaprakta da; Sana haksızlık ettiğimi farkettim bu yaprakları dilediğin zaman kullanabilirsin itiraz etmeden sadece yazılanları uygulayacağım seninle küs kalmaya dayanamıyorum beni affet. seni çok seviyorum yazılıydı.

Aşk defteri sürpriz

 Odanın kapısında beni izliyordu , tüm bunları yapmayı kabul etmesine ve böyle ince bir şekilde bu hediyeyi hazırlamasına ne kadar şaşırdım anlatamam koşup sarıldım hemen ona ve dakikalarca öyle kaldık.

Mutlu Son :)

Bu yaprakların hepsini zamanla kullandım ve aslında birbirimizin isteklerine uymanın düşündüğümüz kadar kötü olmadığını farkettik tabi sonrasında bende onun tuttuğu takımın formasını giyip maç izlemeye ikna oldum. Şimdi birbirimize karşı daha ılımlıyız. Bizim gibi çok tartışan her çifte öneririm. Bu hediyeyle sadece gönlümü almakla kalmadı ilişkimizide daha iyiye götürdü :) Ayrıca affedilmek için çok güzel bir sürpriz ;)

Not: Böyle bir deftere sahip olabilmek için Google‘a sorun :)

Sosyal Ağlarda Sürprizim

4TakipçiBeğen
168TakipçilerTakip Et
0LikesBeğen

Haftanın En Sevilenleri

76 36144
El yapımı sürpriz yaparken kullanmadığımız bir 52 kağıdı vardı onu da bu işe bulaştırdık :) isminden de anlaşıldığı gibi bir tane 52 kağıdı alıyoruz...

12 Aya 12 Sürpriz

Son Sürprizler

Popüler Sürprizler

Rastgele Sürprizler

7 5789
Herkese merhaba, benim size anlatıcak olduğum sürpriz erkek arkadaşıma yaptığım ve bir nevi can sıkıntılarımıza çözüm bulabildiğimiz bir kavanoz sürprizi. 2 yılı aşkın bir...