Etiketler Sürprizler "Sevgili Sürprizleri"

Sevgili Sürprizleri

0 2695

İnternette birçok kişiye özel bardaklar var fakat unutmayın ki onların hiçbiri el yapımı değil. Bir sürprizin el yapımı olması ona manevi bir anlam katar, bir özellik katar. Kişiye özel bardak sürprizi nasıl yapılır ?

İhtiyacımız olan neler, bir adet bardak, simli yazan kalem ve bir harf yapışkanı(sticker).

kişiye özel bardak hediyesi

Kırtasiyeden harf sticker’ını alıyoruz ve sevgilimizin isminin ilk harfini beyaz bardağın üstüne yapıştırıyoruz.

kişiye özel bardak nasıl yapılır

Yapıştırdığımız sticker’ın etrafına aldığımız simli kalem ile noktalar yapıyoruz. Kalemi alırken yıkanınca çıkmayacak türden birşey seçerseniz sizin için iyi olur. :)

kişiye özel bardak yapımı

Üstteki resimde gördüğümüz gibi bardağımızın üstüne yapıştırdığımız sticker’ın etrafını süslüyoruz.

el yapımı kişiye özel bardak

Daha sonrasına ise o sticker’ı çıkardığımızda o harfin etrafının özenle süslendiğini görüyoruz.

kişiye özel bardak sürprizi

Kişiye özel bardak hediyesi böylece bitmiş oluyoruz. Eğer böyle güzel bu güzel kupa sürprizini yaparsanız bize resimlerini atmayı unutmayınız. iyi günler :) Thanks, Melissa.

Ayrıca bunu Muhteşem Doğum Günü Sürprizi ‘nde de kullanabilirsiniz.

2 2613

Hasta sevgiliye sürpriz nasıl mı olur ?

Sevgiliniz hastaysa yapılacak çok sürpriz var demektir:)) Öyle büyük şeyler yapmaya da gerek  yok gözünüzde büyümesin hemen .

Sevgiliye şöyle en şifalılarından bir karışım (ıhlamur nane limon tarçın bal… ) çay yapıp bir de yapabiliyorsan tavuk suyuna çorba hatta abartıp en sonuna da c vitamini deposu kivi, portakal, mandalina gibi meyvelerden oluşmuş meyve tabağıyla yiyecek faslını tamamlayabiliriz.

eğer sevgilinizin yanında bütün gün durup onunla birlikte evde zaman geçiremeyeceksiniz bunları üzerinde notlarla kapısına bırakıp içiniz rahat  işe geçebilirsiniz:) Çorbanın üstüne “kendi ellerimle yaptım sevgilim hepsi biticek !” çayın üstüne “tekrar kaynatmaya üşenme hayatım sıcak içmelisin” , meyve tabağının üstüne de “C vitamini deposuyla enerjik günlerimize geri dönebiliriz ;) , seni seviyorum” gibi notlardan bahsediyorum .

Haftasonuysa  ya da zaman ayırabiliceğiniz bir günse malum dinlenmesi lazım grip nezle soğuk algınlığı gibi hastalıklar başka türlü bırakmaz peşimizi yeniler durur :) kanepede battaniyesi ve pijamalarıyla onu mutlu etmek sıkılmasını engellemek adına sevdiği ve defalarca izlerim dediği filmlerden bir arşiv oluşturulup ( bu bizim için happy feet serisiyle başlar mesela :) ) kanepede yanındaki yerinizi almanızı öneririm .

Zaman zaman da

“bir insan hastayken bile nasıl bu kadar şirin olabilir” ,

“ayıcıklı pijamaların sana çok yakışıyor hayatım gibi”

sözlerle ruha da hitap etmek hoş olabilir.aslında hasta oldukları konu bunlardır :) Önümüzde uzun kış günleri var, kız veya erkek arkadaşlarımıza iyi bakalım. Onları hasta yapmayalım, hasta olurlar ise de “Hasta Sevgiliye Sürpriz” konusunu hatırlayalım :) kolay gelsin ;)

 

Hasta sevgiliye sürpriz | surprizim.net

Bir kaşık ondan bir kaşık bundan :)

7 2405

yanında olamayacağım erkek arkadaşım için bi doğum günü planlamam gerekiyordu. ve vaktim de yoktu, çünkü planımız son gün iptal olmuştu. ona bi web sitesi hazırladım. içinde fotoğraflarımızın olduğu. sonra bulabildiğim herkese siteye girip doğum gününü kutlamasını istedim. tanımadığımız yüzlerce insan doğum gününü kutladılar. okuduğu notlardan sonra ağlamıştı.

Sosyal Ağlarda Sürprizim

4TakipçiBeğen
168TakipçilerTakip Et
0LikesBeğen

Haftanın En Sevilenleri

76 36424
El yapımı sürpriz yaparken kullanmadığımız bir 52 kağıdı vardı onu da bu işe bulaştırdık :) isminden de anlaşıldığı gibi bir tane 52 kağıdı alıyoruz...

12 Aya 12 Sürpriz

Son Sürprizler

Popüler Sürprizler

Rastgele Sürprizler

4 7457
Merhaba Arkadaşlar, Bugünkü sürprizimiz; eşe veya sevgiliye kahvaltı. Türk mutfağı kahvaltı konusunda gerçekten zengin mutfaklardan biri. Fakat sevgilimizi sevindirmek için ona değişik birşeyler yapabiliriz. Etrafımda olan...