Etiketler Sürprizler "Sevgiliye Yapılacak İlginç Sürprizler"

Sevgiliye Yapılacak İlginç Sürprizler

Sevgilinize keyifli bir doğum günü sürprizi yapmaya ne dersiniz? Hem de, el yapımı! Hiçbir uğraş vermeden, sadece birkaç dakika içerisinde doğru hamleleri yaparak bir albümlük hediye edebilir, bu albümlüğün içinde de erkek arkadaşınıza güzel bir doğum günü sürprizi hazırlayabilirsiniz.

doğum günü sürprizi

Yapmanız gereken şey en yakın kırtasiyeden kendinize bir mukavva kağıdı edinmek! Bunun dışında yapıştırıcı, makas, bant, maket bıçağı, cetvel ve kalem gibi gereçler. Bu gereçlere ulaştıktan sonra da kartonunuzu istenen ayrıntı da kesmeli, kesim işlemini de tıpkı video da verilmiş bir alan kadar yapmalısınız.

malzemeler

Fakat farklı doğum günü hediyenizi hazırlarken mutlaka cetvel ile ölçümler yapmayı da ihmal etmeyin. Nitekim aynı orantı da kesilmemiş herhangi bir kız arkadaşınıza doğum günü sürprizi hediyesi de, sizin için değerli bir anlam ifade etmeyebilir. Kesim aşamalarını tamamladıktan sonra da daha öncesinde hazırlamış olduğunuz diğer maddeleri kullanarak da yapıştırma işlemine geçiş yapın. Bu işlemi tamamlayarak katlama ve diğer alanlar ile ilgili tüm gereksinimleri karşıladıktan sonra da hediyeniz hazır bir kıvama gelecek ve tamamlanmış sayılacak!


 

Farklı doğum günü sürprizi nasıl yapılır ?


Karı-koca sürprizleri arasında bu tarz el yapımı hediyeler oldukça göz dolduruyor. Bir süre sonra manevi hediyelerin bu konu ile alakalı ne kadar büyük önem taşıdığını da biliyoruz. Fakat kocanıza böyle bir sürpriz hazırlamak isterseniz de onu oldukça mutlu edebilirsiniz. İçerisine sizle çekilmiş olduğu bir resmi koyabilir, ya da içini direk olarak açarak da onu bir süs eşyası olarak da kullanabilir. Bu yönde hazırlanmış olan hediyeleri isterseniz doğum günü hediyeleri dışında da kullanabilme olanağınız mevcut. Özel bir gün için, sürpriz bir teklif için veya bunun tarzı herhangi bir durum için de hazırlanarak sunulabilir.

kız arkadaşa doğum günü sürprizi

Kız ya da erkek arkadaşlar bu tarz hediyelere oldukça önem verirler. Genelde erkek için bunları hazırlamak daha keyifli bir işlem iken, kadınlar da bu tarz da hediyeler aldığı zaman oldukça mutlu olurlar. Bu nedenden dolayı da ilgi ve alaka bu yöne doğru kaymış ve kişilerin daha da el yapımı hediyelere yönlenmiş olduğunu da gözlemleme şansı elde edebiliyoruz.

Farklı doğum günü sürprizi

Siz de bu sürprizi yaparsanız bize atmayı ihmal etmeyiniz :)

Kaynak

6 3260

Çikolatalı Çilek Sürprizi

Sevgiliye çiçek vermek artık monotonlaşmış bir hediye. Eğer 50 yaşına geldiyseniz belki en güzel hediyedir fakat gençler iyi bir sürpriz değil ! O yüzden biz de çiçek gibi fakat çiçekten daha tatlı bir sürpriz yapmaya karar verdik; Çikolatalı Çilek çiçeği Sürprizi :)

Bu mangal çubuklarından alıyoruz ve sıvı çikolata alıyoruz.(yada nutella tarzı çikolata alırsınız ve mikrodalgada ısıtırsınız, erir.)

Çilekleri tek tek çubuklara geçiriyoruz ve çilekleri de çikolataya batırıyoruz. sonra onu resimde görüldüğü gibi çiçek gibi paketleyip koyuyoruz.

Kolay gelsin ;)

Üyemiz Gökhan'ın en tatlı sürprizi :)
Üyemiz Gökhan’ın en tatlı sürprizi :)

Eşinize muhteşem doğum günü sürprizi nasıl yapılır ?

Şimdi öncelikle eşiniz eve gelmeden önce sizin eve geç geleceğinizi söyleyin. Eşinizin eve girdiğinde direk görebileceği ne varsa, mesela bir lamba, üstüne bir oyuncak asılı ve önünde kart olsun. Kartta ise kendinize özel bir şey yazabilirsiniz yada; “yanında değilim fakat senin kalbindeyim sevgilim” gibisinden birşeyler yazılı olsun.

post it

Bu kartın altına ise şifreli yazılar olsun, yani nasıl şifreli; ilk mutfağa buzdolabına yönlendirsin, oradan yatak odasındaki dolaptakı mavi gömleğe…yani gittiği her yerden kart çıksın ve en sonunda eşin için özel bir hediye al (öyle pahalı bir şey değil, çünkü ileride bir daha var) ve onu koy. Bu artık sana kalmış bir şey.

Hediyenin arasına kumanda ve televizyon ile ilgli bir şey sıkıştır. Amaç televizyonu açtırmak. Sevgilim senin için tv’ye film koydum gibisinden. Tv’yi açtığında karşısında ikinizin resimleri, düğün olur, özel günler olur falan falan… sonra ise sonunda ufak bir konuşma yapacaksın ve o sırada alttan romantik romantik müzikler koy. Tam bu sırada eve sen gireceksin. Artık buradaki zamanlamayı iyi yapman gerek, kapıdan dinle ve öyle gir.

Sonra akşamına aşkım şık biryerde yemek ayarladım diyip dışarı çıkın. Yemekleri söyleyin ve eşinin menüsünün içinde doğum günün kutlu olsun kartı olacak. Neyse yemekler söylenicek ve gelen yemek kapaklı tabakta gelecek. Yemeğini seç açacaksın ve onunkinden gerçek hediyesi çıkacak. Onu da sen seçersin ;)

Sonra eve gideceksiniz. Ve evde ufak bir pasta kesin ve pastanın yanında ise çay yapın. Bardaklar daha önceden alınmış, içine sıcak çay koyduğunuzda resim çıkanlardan. Hani şu sihirli bardak dedikleri şeylerden. Pasta ve bardağın keyfini çıkarın artık.

Muhteşem doğum günü sürprizi

Yatma vakti geldiğinde ise pikenin altına ufak seni seviyorum yazısını iliştirmiş olursanız daha önceden daha güzel olur. Ve eşinizin doğum günü de böyle süprizler içinde geçer. eşinize mükemmel bir doğum günü sürprizi yapmak istiyorsanız buyrun hanımlar. (bazı yerlerini değiştirip yıl dönümü için de kullanılabilir) :*

Kişiye Özel Bardak Sürprizi ile de bu sürprizi birleştirebilirsiniz.

3 3321

Kız arkadaşımın bana doğum günümde yaptığı ilginç sürpriz den bahsedeceğim şimdi.

Anlatmaya başlamadan önce şunu söylemeliyim o aralar Prison Break ’ a çok sarmıştım.

Beklenmedik Zarf Sürpriz - Doğum Günü - ilginç sürpriz

Neyse ilginç sürpriz e geçeyim. O gün sevgilimle biyerde anlaştık ve buluşacaktık. Ben çıktım gidiyorum, nerdeyse vardım sayılır, ufak çocuğun biri bir zarf verdi ve içinde kroki gibi bir şey vardı. Krokiden takip edip gösterdiği yere gittim.

Sokakta masanın üstünde duran bir telefon vardı ve onu aldım. Sonra masanın altındaki valizi al ve düz yürü diye mesaj geldi. Sonrasında birkaç mesaj sayesinde sahile vardım. Bavulda ne olduğunu çok merak ediyordum fakat açmadım. Neyse sahilde biri beni ufak bir sandalla almaya geldi, içindekini tanımıyordum fakat ona da bindim. Beni biraz açıktaki yata götürdü. Neyse yata çıktım ve etrafı anlamaya çalışırken kız arkadaşımı gördüm. O kadar şok olmuştum ki. Bu kadar şeyin altından kız arkadaşımın sürprizinin çıkabileceğini hiç beklemiyordum.

Orada sarıldık filan sonra bana valizi açtırdı, içinde dalgıç kıyafetleri vardı. Ne ben ne de kız arkadaşım dalmayı biliyorduk. Neyse o sırada içerden bir adam daha çıktı, dalgıç hocasıymış. Kıyafetlerimizi giydik ve daldık. Aşağıya indiğimizde ise orası bambaşkaydı. Ufak bir sofra tarzında bir şey yapmış; kadehler, şişe filan. Temsili birkaç poz verdik ve dalgıç fotoğraflarımızı çekti. Ve sonra çıktık ve biraz yatta eğlendik, falan filan. Bu ilginç sürpriz doğum günü hayatımda unutamayacağım doğum günümdü.

Sosyal Ağlarda Sürprizim

4TakipçiBeğen
168TakipçilerTakip Et
0LikesBeğen

Haftanın En Sevilenleri

76 36687
El yapımı sürpriz yaparken kullanmadığımız bir 52 kağıdı vardı onu da bu işe bulaştırdık :) isminden de anlaşıldığı gibi bir tane 52 kağıdı alıyoruz...

12 Aya 12 Sürpriz

Son Sürprizler

Popüler Sürprizler

Rastgele Sürprizler

lise mezuniyet hediyesi

0 2466
Mezuniyet dönemi başladı. Mezuniyet törenleri ardarda geliyor ilköğretim, lise, üniversite... Hepsinin paylaştığı ortak tatlı bir heyecan. Siz de bu tatlı telaş arasında yakınlarınızın gülümsemesini...