Etiketler Sürprizler "Sevgiliye Yapılacak Manevi Sürprizler"

Sevgiliye Yapılacak Manevi Sürprizler

3 4797

Merhaba herkese, daha önce Sevgili Kavanozu adı altında kavanoz sürprizini paylaşmıştım. O sürprizi biraz daha değiştirerek, daha orjinal birşeyler yapabiliriz diye düşünüyorum. O da “Sevgi Kavanozu Hediyesi”. Doktorlar için, hemşireler için süper bir hediye olabilir. Hem el yapımı hediye, hem de romantik hediye ;)

İhtiyacımız olanlar; 1 adet kavanoz, dil tahtası(bunu eczaneden temin edebilirsiniz), ahşap boya, keçeli kalem ve kavanozu süslemek için malzemeler(süslü, güzel bir kavanoz da alabilirsiniz).

Sevgi Kavanozu Hediyesi

Öncelikle dil tahtalarını değişik renklere boyuyoruz. Resimde 2 tane renk var fakat renk renk olunca daha güzel olur tabiki. Hepsini boyuyoruz. Sonrasında ise üstlerine güzel sözler yazıyoruz. Sevgiliniz ile aranızda geçen anılar olabilir, güzel sözler olabilir, bunları tek tek yazıyoruz.

Sevgi Kavanozu Sürprizi

 Boyanmış dil tahtalarımızın üstünü doldurduktan sonra kavanozumuzun içine koyuyoruz ve dışını da güzelce süslüyoruz. Daha sonrasında sevgiliye verilmek üzere el yapımı muhteşem bir hediye oluyor ;)

Sevgi Kavanozu Nasıl Yapılır

 Zeynep Hanımın ellerine sağlık.

1 3291

Merhaba arkadaşlar, anlatacak olduğum sürpriz yumurtası ağzına dayananlar için biraz zor :) uzun süreler uğraşılmış bir şey. Ses kaydı sürprizi nasıl olur ?

Geçen sene yıldönümümüzde yaptığım sürpriz; neredeyse 5 ay boyunca gün içinde geçirdiğimiz güzel vakitleri, evime gidince bir ses cihazıma masal gibi anlattım ve kaydettim. Mesela;

-Merhaba hayatım, bugün 20 Nisan salı, bugün gittiğimiz o starbucksta yaptığın tavşan taklidini hatırlıyor musun, çünkü ben onu hiç unutamıyorum ve aklımda. Her aklıma geldiğinde gülüyorum ve sana yine aşık oluyorum. seni çok seviyorum aşkım.

Bu tarz ufak ufak birkaç cümle söylüyoruz.

Tabi her günü değil. Aklımıza kazınmış çok güzel günleri. Bunların yanında bulabildiklerimin fotoğraflarını çıkarttım ve arkalarına yazı yazdım.

Bunu vermek de önemli tabi. Sen bu kadar uğraş, ses kaydı yap sonra flash disk’te var yada facebook’tan at. o zaman insana “YUH” derler işte.

Bu hazırladığımız ses kayıtlarını vermek için bir tane discMan alıyoruz ve onu güzelce boyuyuruz. Nasıl mı boyuyoruz ? – artık o sizin hayal gücünüz. Şirin birşey yapmaya çalışın işte :)

Yaptığımız ses kaydını içine koyuruz. ve sevgiliye o şekilde veriyoruz. ( discman bulması biraz zor oluyor, sahibinden tarzında sitelerden bulabilirsiniz, eski püskü birşey alın artık )

Ses Kaydı Sürprizi

Ve bunların hepsini tek tek dinledik ve resimlere baktık. O gün çok zevkliydi ve hediyemi çok beğendi. galiba bu ilişkimizdeki yaptığım en güzel sürprizdi.

siz de böyle güzel bir ses kaydı sürprizi yaparsanız yıl dönümü için mükemmel olabilir. Kolay gelsin

Sosyal Ağlarda Sürprizim

4,426TakipçiBeğen
168TakipçilerTakip Et
0LikesBeğen

Haftanın En Sevilenleri

76 36762
El yapımı sürpriz yaparken kullanmadığımız bir 52 kağıdı vardı onu da bu işe bulaştırdık :) isminden de anlaşıldığı gibi bir tane 52 kağıdı alıyoruz...

12 Aya 12 Sürpriz

Son Sürprizler

Popüler Sürprizler

Rastgele Sürprizler

115 29634
Sürpriz Yumurta nasıl mı olur; Bugün marifetli eller ortaya çıkacak. Çünkü bu süpriz yumurtayı yapması, diğer sürpriz yumurta kadar kolay değil. Öncelikle ihtiyacımız şunlar; resimde görüldüğü...