Etiketler Sürprizler "Şıpsevdi Sakız Sözleri"

Şıpsevdi Sakız Sözleri

  4 3018

  14 Şubat’ta sevgilim için hazırladığım en şirin hediyeydi bu :) Renkli Kartlar Hediyem.

  Öncelikle renkli kartlar aldım ve onlara daha önce sevgilimin bana söylediği tatlı ve yüzde küçük gülümsemeler yaratan sözleri yazdım, benim ona söylediklerimde dahil. Sonra onları rulo şekline getirip üstüne kurdele ile fiyonk yaparak kalpli bir kutuya koydum ve hediyemi görünce çok mutlu oldu :)

  İnsan küçük şeylerden mutlu olabilmeli :) Sonra onları her gün birlikte açtık ve birlikte gülümsedik :) Bazen çantasının köşesine iliştiriyorum ve kartı açıp okudugunda hemen bana mesaj atıyor ve beni ne kadar çok sevdiğini söylüyor, bu da renkli kartların tatlı kaçamakları :) Siz de böyle birşey yapabilirsiniz :)

  Renkli Kartlar Hediyem

   

  Üyelerimizden gelen fotoğraflar;

  Elif hanımın renkli kartlar hediyesi
  Elif hanımın renkli kartlar hediyesi
  Sevgiliye renkli kartlar Hediyesi
  Renkli kartonları kalp şeklinde kesiyorsunuz görüldüğü gibi Birine onu sevdiğinin yazın diğer renkli kartona adını diğerinide Özel gününüzü yazıp bir sürü yapıyorsunuz sonra şıp sevdi sakızlarından çıkan kartları arasına koyup o sakızın kutusuna koyuyorsunuz . Mükemmel bir hediye oluyo :))

  Üyemizin gönderdiği Şıpsevdi Sürprizi ile ilgili kısıma buradan bakabilirsiniz.

  29 8842

  Şıpsevdi sakızlarıyla sürpriz yapılır mı demeyin. Seven insan yapar :)

  Hepinizin bildiği gibi şıpsevdi sakızları;

  “Aşk…

  ….sadece birlikte olmaktır.”  gibi gibi yazılar vardır.

  Şimdi 2-3 kutu şıpsevdi sakız kutusu alıyoruz ve bunların içinden yaklaşık 30 tane farklı şıpsevdi resimi çıkarıyoruz.

  Şıpsevdi sakızı kaldımı diye sormayın. Zor olan kısmı burası. Çünkü şuanda büyük hipermarketlerde bile zor bulunuyor. O yüzden özel olarak istemeniz bile gerekebiliyor. Fakat eğer isterseniz müşteri memnuniyeti açısından getirtmeye çalışıyorlar.

  Şimdi birsürü şıpsevdi sakızımız oldu. Hepsini tek tek açıyor, aynı olan şıpsevdilerimizi biryere farklılarını biryere. Bence olayın eğlenceli yanı burası, hayatımda hiç bu kadar sakız açmamıştım :)

  Sonrasında ise hepsinin arkasına öndeki resimle ve yazıyla alakalı ama sevgili ile yaşanmış özel bir anıyı hatırlatıcı şeyler yazıyoruz. ( Tabi hepsi dediysem farklı olanlara yazınız :) )

  örneğin;  ” Aşk…

  …..sonucunu bile bile oyun oynamaktır.”

  (bunun arkasına “aşk… birlikte kordonda bisiklet sürmektir…” gibi birşey yazılabilir)

  Böyle hepsini dolduruyoruz ve bir zarfın içine koyuyoruz. ayrıca bunun yanında zarfın içine ufak bir mektup tarzı birşey de konulabilir. sonra bunu sevgilinin evine(ailesiyle yaşıyorsa yapmayın :)) yada iş yerine postalıyoruz.

  sonrasında ise sevgilinin sevgi dolu telefonunu beklemek kalıyor, şıpsevdi sürprizi ‘niz kolay gelsin :)

  Şıpsevdi sürprizi

  İşte bu da benim “Şıpsevdi Sürprizim”  ;)

  **Daha fazla şıpsevdi örneği görmek için Google amca.

  Üyelerimizden gelen fotoğraflar;

  Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi
  Renkli kartonları kalp şeklinde kesiyorsunuz görüldüğü gibi Birine onu sevdiğinin yazın diğer renkli kartona adını diğerinide Özel gününüzü yazıp bir sürü yapıyorsunuz sonra şıp sevdi sakızlarından çıkan kartları arasına koyup o sakızın kutusuna koyuyorsunuz . Mükemmel bir hediye oluyo :))

  Sosyal Ağlarda Sürprizim

  4TakipçiBeğen
  168TakipçilerTakip Et
  0LikesBeğen

  Haftanın En Sevilenleri

  76 36122
  El yapımı sürpriz yaparken kullanmadığımız bir 52 kağıdı vardı onu da bu işe bulaştırdık :) isminden de anlaşıldığı gibi bir tane 52 kağıdı alıyoruz...

  12 Aya 12 Sürpriz

  Son Sürprizler

  Popüler Sürprizler

  Rastgele Sürprizler

  0 1273
  zaman: 9 ekim 2005 Pazar, bir arkadaşımın yolu istanbula düşer ve bana istanbuldan bir şey isteyip istemediğimi sorar. O tarihte attila ilhan’ın istanbulda imza günü...