Sevgilinize, nişanlınıza, eşinize; sevgililer günü, Doğum günü, evlilik yıl dönümü ve herhangi bir özel gününüzde yapabileceğiniz el emeği sürpriz hediye kutularına sizin için bir yenisini daha ekledik. Yine manevi değeri büyük, maliyeti ucuz, emeğinizi katacağınız özel bir hediye olacak. Bunun için gerekli olan sadece zevkinize göre seçeceğiniz herhangi bir hediye kutusu, istediğiniz şekle göre keseceğiniz renkli kâğıtlar, uğur böcekleri ( veya sizin seçeceğiniz herhangi bir şey ), pipet, makas ve yapıştırıcı. İstediğiniz şekli verip kestiğiniz kâğıtlara içinizden geçen romantik, sevgi dolu, içten sözler yazabilirsiniz.

Bu yazdığınız kâğıtları rulo haline getirip belirli boyutlarda kestiğiniz pipetlerin içinden geçirerek sürprizinize hoş bir görüntü verebilirsiniz.

Hatta aşağıdaki örnek sürprizimizdeki gibi ona göndermek istediğiniz şarkıların youtube.com adreslerini yazarak onu meraklandırıp sürprizinizin içine gizem ve eğlence katabilirsiniz.

Sevgilinize nişanlınıza eşinize sürpriz hediye kutusu (10)

Küçük kâğıtlardan küçük zarflar yapabilir ve içine onu gülümsetecek küçük notlar yazabilirsiniz. Küçük boyutlarda keseceğiniz kalplere iki taraflı gülen yüz çizerek kutunun içini süsleyebilirsiniz.

Kutuyu istediğiniz gibi süsleyip içine Elvan hanımın yaptığı gibi resim koyabilirsiniz.

Sevgilinize nişanlınıza eşinize sürpriz hediye kutusu (9)

Hazırladığınız bütün malzemeleri hediye kutusuna özenle yerleştirdikten sonra sürpriz hediye kutunuz hazııır. 🙂

Sürpriz hediye kutularından yaparsanız diğer kullanıcılara örnek olması için resimlerinizi bize yollayabilirsiniz.

Ek olarak Elvan hanıma bu sürprizi ve yazıyı yazdığı için Teşekkürlerimizi bir borç biliriz.

Sürpriz Bizim İşimiz :)

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz