El Yapımı Babalar Günü Sürprizi

0
196

Babalar günü yaklaşıyor. Babanıza el yapımı manevi değeri yüksek bir sürpriz vermek ister misiniz ? Traş makinası, kravat, kol düğmesi gibi hediyeler artık eskide kaldı. Hem de manevi bir değeri yok. Şimdi vakit el yapımı babalar günü hediyesi vermekte. Hem daha düşünceli hediye hem de babanızın aklında daha fazla yer edecek bir hediye olacaktır.

Malzemelerimizi hazırlayalım: 8×8 Cm boyutunda 8-10 fotoğraf. İçine fotoğrafları alabilecek 10x10cm boyutunda bir kutu, kurdele ve yapıştırıcı.

Hediyenin yapımı gayet kolay. Kurdeleyi masanın üzerine açıyoruz. Üzerine resimleri yapıştırıcı ile yapıştırıyoruz. Her resim arasında 2 cm olması yeterlidir.

Fotoğrafları kurdeleye yapıştırdıktan sonra hepsini katlıyoruz. Ve tamamdır el yapımı manevi babalar günü sürprizi hazırlanmıştır. 🙂

Fotoğraflara babanız ile olan özel anları koyduğumuzda, her baktığında sizi hatırlamış olacak. Böylece çok güzel manevi el yapımı babalar günü hediyesi vermiş olacağız.

Şimdiden Babalar Günü kutlu olsun. 🙂

Üzgünleri barıştıran, kırgın kalpleri düzelten, özel günlerde güzel sürprizlerinize daha farklı bakış açıları kazandıran bir süper kahraman.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz