Kavanoz Nişan Şekeri

0
723

Bugün size kavanozda el yapımı nişan şekeri nasıl yapılır onu anlatacağım veya benim yapmak için o kadar vaktim yok diyorsanız satın alma butonuna tıklayabilirsiniz. 🙂

Malzemelerimiz;

  • Cam kavanoz
  • Silikon tabancası
  • Süsler ( renkli çiçekler)
  • İp, kalem, kağıt, makas vs. ( nişan şekerinin etiketini yapmak için )
  • Badem şekeri

Öncelikle nişan konseptimiz hangi renge uygun ise ona uygun süsler ve çiçekler alıyoruz. Sonrasında süslerimizi istediğimiz boyutlarda parçalayıp ayırıyoruz.

Sonrasında silikon tabancası ile tek tek nişan kavanozlarımızın üzerine süslerimizi yapıştırıyoruz. ( Aman burada dikkat elinize eldiven giymeyi unutmayın 🙂 )

Süslerimizi yapıştırdıktan sonra, el yapımı nişan süsü kavanozunun üzerine ne yazmak istiyorsak yazıyoruz. Ben isim <3 isim / tarih yazmayı tercih ettim. Sonrasında bu yazdığımız etiketi retro bir ip ile kavanozun boynuna doluyoruz.

Sonrasında ise nişan şekerlerimizi kavonuzun içerisine koyup, sıkıca kapatıyoruz.

Nişan süsü kavonuzu yapımı böylece bitmiş oluyor. Şimdiden tebrik eder, onlar ermiş muradına biz varalım kerevetine diyorum. 🙂

Ben bunu yapmak istemiyorum, nişan şeker kavanozu satın almak istiyorum derseniz aşağıdaki butondan iletişime geçmenizi rica ediyorum(Teslimat zamanı, adet, fiyat vs konuları için).

Nişan Şeker Kavanozu Satın Al !

Eğer siz de yaparsanız, fotoğraf atmayı unutmayın. 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

13 − nine =