İlginç Düğün Davetiyesi

0
9405

Merhaba arkadaşlar, bugün size önereceğim şey düğün davetiyesi. Eğer sitemizi incelediyseniz Hareketli Fotoğraf Sürprizi‘ni görmüşsünüzdür. Mantığımız onunla aynı olacak fakat bu sefer davetiye için uğraşacağız. Maliyeti biraz yüksek olabilir fakat maliyeti düşünmeden çok orjinal, değişik ve güzel düğün davetiyesi istiyorsanız işte tam size göre.

Örnek olarak bir video koyayım;

Flipbook şeklinde davetiye yapmışlar. “Flip me” dediği ise Türkçe’deki “fırfır” yapmak :)) Yani bir deftere veya kitaba yaptığımız olay.

Diğer konuda anlattığım şeyler yine geçerli; profesyonel bir makine ile hızlı bir biçimde fotoğraf çekiyor ve siz de bu sırada hareket ediyorsunuz. Yani çizgi film mantığı gibi düşünün. Daha sonrasında ise bu fotoğrafları sırası ile ciltletince böyle birşey ortaya çıkıyor.

İçerisindeki kompozisyonu kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Ve flipbook kapağımız ve arka sayfasına da güzel damat ve gelin şekilleri ve düğün bilgilerinizi yazmanızı öneririm.

Ben Türkiye’de hiç böyle bir davetiye görmedim. Biraz pahalı olsada fikir çok hoşuma gitti. Bunu beğenip yapan olursa bize fotoğraflarını hatta videosunu atmayı ihmal etmesin lütfen. 🙂

İlginç Düğün Davetiyesi

Üzgünleri barıştıran, kırgın kalpleri düzelten, özel günlerde güzel sürprizlerinize daha farklı bakış açıları kazandıran bir süper kahraman.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz