Doğum Günü Sürpriz Fikri | Takvim

7
49560

Doğum Günü Sürpriz Fikirleri

Sevgilinizin doğum gününün ne kadar anlamlı bir gün olduğunu söylemeye gerek yok diye düşünüyoruz. Dolayısı ile de bu güzel günü daha anlamlı hale getirebilmek ve el emeği bir hediye fikri sunmak isterseniz sizler için “doğum günü için sürpriz fikri takvim” sunarak kolayca yapmanızı ve sevgilinize sunmanızı öneriyoruz. Sadece doğum günü sürpriz fikri olarak da algılamanıza gerek yok. Dilerseniz tanışma yıl dönümünü hediye fikri için de bu güzel hediyeyi yapabilirsiniz.

Doğum Günü Sürpriz Fikri Takvim hediyesi malzemeleri;
  • Pembenin renk tonlarında keçe
  • Yazıcıdan üst kısmı boş kalacak şekilde takvim çıkartması
  • Yapıştırıcı
  • Kalp delgeç
  • Çerçeve

Takvim Yapılışı Malzemeleri

Hediyenin Yapılışı:

Öncelikle keçenin pembe tonlarından kalp modelleri çıkaracaksınız ama bunun için özel olarak kalp motifli bir delgeçe ihtiyacınız var. Eğer bu ürün yok ise o halde hazır olarak satılan pullar ya da kalp sticker da tercih edebilirsiniz.

Sürpriz Hediye Fikirleri

Doğum Günü Hediye Fikirleri

Kız Arkadaşıma Anlamlı Hediye Fikirleri

Öncelikle yukarı kısma keçe kalplerinizi kalp şekli oluşturacak şekilde görseli ortaya çıkarın ve hemen alt kısımda sevgilinizin ve eşinizin doğum gününün kısmının hemen üzerine de bir adet kalp koyarak o günü daha sevimli ve daha özel bir hale getirmiş oluverin. Bu yapmış olduğunuz sürprizi ise boş çerçeveye koyarak hediye paketi yapıp hediye edebilirsiniz.

Sevgilime Hediye Fikirleri

Doğum günü hediyesi ne versem ne versem diye düşünmek yerine bizce bu elleriniz ile hazırladığınız hoş takvimi verebilirsiniz. El ette isterseniz yanına ek bir hediye daha koyabilirsiniz. Bu gibi hediye seçenekleri ona zaman ayırdığınızı ve emek verdiğinizi gösterir. Dolayısı ile de özellikle kadınlar bunun gibi hediyelerden çok hoşlanırlar ve sizlere olan sevgileri daha da artmış olur. Sizler için sunmaya devam edeceğimiz doğum günü sürpriz fikirlerinden birini seçin ve kısa zaman içinde yaparak ortaya harika, sevgi dolu bir hediye çıkmasını sağlamış oluverin.

Yıl Dönümü Hediye Fikirleri

Siz de bu sürprizi yaparsanız bize atmayı ihmal etmeyiniz 🙂 Kolay gelsin.

Hasan beyin takvim sürprizi. "Çok profesyonel olmadi ama kiz arkadasimi mutlu etti.buda bana yetti. Tesekkurler surprizim.net :)"
Hasan beyin takvim sürprizi.
“Çok profesyonel olmadı ama kız arkadaşımı mutlu etti. Buda bana yetti. Teşekkürler surprizim.net :)”
takvim-surprizi
Şeyma Nur Hanımın Takvim Sürprizi Ellerine Sağlık

Türker bey Sürprizimize yeni bir boyut katmış 🙂
Türker Beyin Sevgilisine Elleriyle Yaptığı Çok Hoş ve Yaratıcı Bir Işıklı Takvim Hediyesi

[vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=DHQjd2AC0ao”]


 

KaynakKaynak
Üzgünleri barıştıran, kırgın kalpleri düzelten, özel günlerde güzel sürprizlerinize daha farklı bakış açıları kazandıran bir süper kahraman.

7 YORUMLAR

  1. Keçenin ortası delik delik görünüyor bunu nasıl yapıyoruz? Extra birşey mi lazım.
    Ben keçeyi makasla kesiyorum fakat katlanamıyor geri düzeliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz