Kız Arkadaşa 14 Şubat Hediye Fikirleri

0
27545

Kız arkadaşa 14 şubat hediye fikirleri ile sizde bu kez ona hiç sunmadığınız bir şey sunmak ister misiniz? Nereden gidip alışveriş yapacağım acaba diye düşünmeyin. Bizler sizlere balık satmıyoruz, balık tutmayı öğretiyoruz. Dolayısı ile bu kez sizler onun için en farklı, en sıra dışı ama en anlamlı hediyeleri yapmaya başlayacaksınız. Bizler bu yola çıkarken sıradan bir site olmak değil, gerçekten sizlere yardımcı olabilmek ve fikir verebilmek için çıktık. Bu sebeple de sizlerden aldığımız destekler ile çok daha güzellerini sunmaya çalışıyoruz.

Bu kez de sizler kız arkadaşıma sevgililer günü yani 14 şubatta ne hediye alabilirim diye merakla gezdiğiniz anda hemen yardımcı olacak ve bir değil onlarca hatta yüzlerce farklı emek içeren hediyeler sunacağız. Kimisi sadece 5 dakika yapılırken kimi günlerce sürebilir. Sizler onun zevkini bildiğiniz için hoşlanacağı tarz bir sunum ile bu hediyelerden hangisini yapacağınıza karar verebilirsiniz.

Kız arkadaşa hediye fikirlerinin içinde hem manevi olarak yüksek, hem de maddi olarak düşük bütçeler bulabileceksiniz. Önemli olan sizin içinizden gelen bir istekle ve tüm benliğinizi koyarak hediye yapımına girişmeniz ve fakta olsa onun gönlünü kazanmanız olacaktır. Unutmayın bir kızı mutlu etmek hiçte zor değil, sadece değer verin ve değerinizi ona sonuna kadar hissettirin. Bunu da bizim sihirli hediyelerimiz ile yapacak ve bu kez başka bir büyülü ortam oluşturacaksınız. Bu güzel sürpriz önerilerine ulaşmak için aşağıdaki resimleri veya başlıkları tık tıklayabilirsiniz.

Origami Fotoğraf Albümü

1
Merhaba sürprizciler 🙂 Bugünkü sürprizimizi origami ile yapacağız. Peki nedir bu origami ??   Origami, (折り紙 origami) Japonca "ori" (katlamak) ve "gami" (kâğıt) sözcüklerinin birleşiminden meydana gelmiş olup kâğıt katlama sanatına verilen addır. Wikipedia Üstteki resimdeki...
Üzgünleri barıştıran, kırgın kalpleri düzelten, özel günlerde güzel sürprizlerinize daha farklı bakış açıları kazandıran bir süper kahraman.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz