Yılbaşı Hediyesi Kitap Ayracı

0
5145

Sürprizim.net’ten çok özel bir hediye önerisi. Yılbaşı Hediyesi Kitap Ayracı.

Kitap Ayracı Hediyesi

Süprizler farklı ve el yapımı olduklarında daha güzeldirler… Yılbaşı yaklaşıyor haliyle insanları bir yılbaşı hediyesi telaşesi aldı özelliklede sevgilileri… Genel anlamda işin ekonomik boyutu ve ondan öte yılbaşı süprizlerinin, hediyelerinin sıradanlaştığı gittikçe birbirine benzemeye başladığı şu dönemde bu el yapımı sade kitap ayracı yılbaşı hediyesi olarak sevgiliye verilebilecek en özel hediyelerden ,en sade süprizlerden biri. Kullanımının sürekliliği de düşünüldüğünde bu yılbaşı hediyesi kitap kurtları için unutulmaz vazgeçilmez bir hediye olacak. Sizinde kitap okumayı seven bunu bir yaşam tarzı haline getiren bir sevgiliniz varsa el yapımı kitap ayraçları onu diğer birçok hediyeden çok daha mutlu edecektir. Ayrıca kendi el emeğiniz olmasının da hediyeye kattığı anlam çok farklı olacak.Sitemizdeki yapım sürecini takip ederek dilerseniz renkler ve tasarım konusunda kendi tarzınızı da yaratıp tamamen size ve sevgilinize özel bir yılbaşı hediyesi olmasını sağlayabilirsiniz.

Sevgiliye yılbaşı hediyesi ‘ni nasıl mı yapıyoruz derseniz; delgeçleri hepiniz biliyorsunuzdur. Yuvarlak olarak delerler. Onların kalpli olanı var, onlardan alıp küçük kalpleri öyle elde edebilirsiniz. Büyükleri de el ise kesebilirsiniz. Ayrıca yok ben delgeç almayacağım elle keserim derseniz o da olur 🙂

Yılbaşı Kitap Ayracı Hediyesi

Diğer taraftan bu küçük ve samimi hediyenin yıllar boyunca saklanabilmesinin kolaylığını da düşündüğümüzde tatlı bir anı olarak yıllar boyu yanımızda evimizin belki kütüphanemizin bir köşesinde duracaktır bu süpriz yılbaşı hediyesi. Sizde sevdiğiniz insanı yeni yıla girerken hem şaşırtıp hem mutlu etmek istiyorsanız, kendi yapacağınız bu özel, samimi, kendisi ve ekonomik boyutu küçük ama çok derin anlamlar yüklü, kitaba dair en güzel aksesuarı sevgilinize hediye edin.

Yılbaşı Hediyesi

Mutlu Yıllar 🙂

Tabi yılbaşının unutulmaz şarkısını paylaşmadan olmaz; 🙂

Üzgünleri barıştıran, kırgın kalpleri düzelten, özel günlerde güzel sürprizlerinize daha farklı bakış açıları kazandıran bir süper kahraman.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz