Ses kaydı sürprizi

3
22996

Merhaba arkadaşlar, anlatacak olduğum sürpriz yumurtası ağzına dayananlar için biraz zor 🙂 uzun süreler uğraşılmış bir şey. Ses kaydı sürprizi nasıl olur ?

Geçen sene yıldönümümüzde yaptığım sürpriz; neredeyse 5 ay boyunca gün içinde geçirdiğimiz güzel vakitleri, evime gidince bir ses cihazıma masal gibi anlattım ve kaydettim. Mesela;

-Merhaba hayatım, bugün 20 Nisan salı, bugün gittiğimiz o starbucksta yaptığın tavşan taklidini hatırlıyor musun, çünkü ben onu hiç unutamıyorum ve aklımda. Her aklıma geldiğinde gülüyorum ve sana yine aşık oluyorum. seni çok seviyorum aşkım.

Bu tarz ufak ufak birkaç cümle söylüyoruz.

Tabi her günü değil. Aklımıza kazınmış çok güzel günleri. Bunların yanında bulabildiklerimin fotoğraflarını çıkarttım ve arkalarına yazı yazdım.

Bunu vermek de önemli tabi. Sen bu kadar uğraş, ses kaydı yap sonra flash disk’te var yada facebook’tan at. o zaman insana “YUH” derler işte.

Bu hazırladığımız ses kayıtlarını vermek için bir tane discMan alıyoruz ve onu güzelce boyuyuruz. Nasıl mı boyuyoruz ? – artık o sizin hayal gücünüz. Şirin birşey yapmaya çalışın işte 🙂

Yaptığımız ses kaydını içine koyuruz. ve sevgiliye o şekilde veriyoruz. ( discman bulması biraz zor oluyor, sahibinden tarzında sitelerden bulabilirsiniz, eski püskü birşey alın artık )

Ses Kaydı Sürprizi

Ve bunların hepsini tek tek dinledik ve resimlere baktık. O gün çok zevkliydi ve hediyemi çok beğendi. galiba bu ilişkimizdeki yaptığım en güzel sürprizdi.

siz de böyle güzel bir ses kaydı sürprizi yaparsanız yıl dönümü için mükemmel olabilir. Kolay gelsin

3 YORUMLAR

  1. son 2 haftada değişik ses tonlarıyla yapmaya çalıştım ve çok güzel oldu. ayrıca uzun süredir yapıldığına inandı. mesela başlarken şöyle başlıyordum;
    “bugün günlerden 10 şubat sevgilim, hatırlıyor musun …..” gibi gibi
    siz de deneyebilirsiniz, çok güzel bir sürpriz :))

    • Şuan discman bulmak bile zor, modeline hiç takılmayın derim. 🙂 Çevrede alacak biryer varsa alın Asude hanım fakat yoksa bulmak için tek çare sahibinden.com gibi duruyor. Umarım sorunsuz bir tane bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz