İlginç Yeni Yıl Hediyesi – Şarkı Projesi

1
3503

Merhaba herkese, malum yılbaşı yaklaşıyor, herkesin kafasında sevdiklerime yeni yılda ne hediye alabilirim, yılbaşında ne sürpriz yapabilirim sorusu dolaşıyor.

İnternette dolaşırken tesadüfen bulduğum bir projeyi sizinle paylaşacağım. Yeni yıl için ilginç bir hediye olacağına eminim. Peki nasıl mı ? –Şarkı söyleyip video çekerek fakat profesyonel eller yardımı ile.

Öncelikle size arkadaşların şu tanıtım videosunu koymak istiyorum;


Cem ve Uğur kendilerini gayet net açıklamışlar. Yılbaşı hediyesi alışılagelmiş veya pahalı bir hediye olmaktansa farklı, ilginç ve kendinizin emek emek yaptığı birşey olması daha önemlidir. Bu noktada da arkadaşlar işin içerisine giriyor, siz tek başınıza bütün bir orkestra olamayacağınıza göre, sizin olamadığınız noktaları tamamlıyorlar.

Arkadaşınıza, ailenize özellikle eşinize veya sevgilinize bu yeni yılda daha farklı ve anlamlı bir hediye hazırlamak istiyorsanız bu ilginç yeni yıl hediyesi tam size göre.

Daha detaylı bilgi ve fiyat almak için facebook adreslerini kullanabilirsiniz;

CEM-U Home Studio Facebook

 


Yılbaşı için olup fakat uzun yıllar elinizde kalacak bir sürpriz. Belki de birkaç yıl sonra kavga ettiğinizde bakıp bir tebessüm ile bütün kırgınlığı yıkabilecek bir yeni yıl hediyesi olabilir.

Siz de bu sürprizi yaparsanız bize video linkini atmayı ihmal etmeyiniz 🙂

Mutlu yıllar!! 🙂


 

Değerlendirme
Mutluluk
Şaşkınlık
Üzgünleri barıştıran, kırgın kalpleri düzelten, özel günlerde güzel sürprizlerinize daha farklı bakış açıları kazandıran bir süper kahraman.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz