Mesajınız Var !! sürprizi

27
40833

sürprizim.net ten Mesajınız Var !!

Sevgiliyi her sürpriz sevindirir. Fakat yaratıcı olan sürprizler daha çok sevindirir. Yaratıcı sürprizlerin bir ayağında tekrar sizlerleyiz 😀 Bu sürpriz için fazla söze gerek yok. Sevgilime yaptığım ve en çok beğendiği sürprizler arasında geliyor, tabiki şık yemekler,  şık kıyafetler işin üst boyutu fakat günlük anlamda sevgiliyi sevindirici bir süpriz bu.

Onu sadece normal günlerde düşünmediğinizi gösterir. Ayrıca bunu başka birşeyler ile kombine ederek doğum günü, yıl dönümü veya 14 şubat’ta da kullanabilirsiniz. Çok şirin, el yapımı süpriz. Kız arkadaşını veya erkek arkadaşınızı havalara uçurabilecek bir sürpriz. neyse ben susayım resimler anlatsın.

Mesajınız Var Sürpriz - Sürprizim.net

 

–yada biraz daha afilli yapmak için şu şekilde de olabilir. Böylece 14 şubat sürprizi hazır.

Mesajınız Var Hediye - Sürprizim.net

Nasıl mandal hediyesi yaparız ?

Öncelikle 3 parça kağıt kesiyoruz. Bunlardan birisi mandalın üst kulağına, bir tanesi mandalın alt kulağına ve bir tanesi ile “i love you” yazan kısmı olan arka tarafına. Bunun boyutlarını siz aldığınız mandala göre değiştirebilirsiniz. Çünkü tüm tahta mandallar aynı boyda olmuyor.

Öncelikle alt ve üst kulağına kağıtları yapıştırıyorsunuz. burada dikkatli olunması gereken şey kağıtlar aynı boyutta olmalı.

Sonrasında ise arkadaki “i love you” yazan kağıdı hazırlıyoruz. Oraya ne yazmak istiyorsak yazıyoruz. Sonrasında ise en önemli olan kısmı geliyor; mandalı açık olarak yapıştıracağız. Daha sonra o kağıdı içine doğru yönlendirerek mandalı dikkatlice kapatıyoruz. Yani açıkken 2.resimdeki gibi yazı görünüyor, kapalı iken ise mandalın arasında kalıyor. 14 şubat hediyesi böyle bitmiş oluyor.

Anlattığım biçimde yapmaya çalışıyoruz ve daha sonra fotoğrafları [email protected]  adresine atmayı unutmuyoruz 🙂 Bunun yanında sonuçlarını yazmayı ve Facebook adresimizi beğenmeyi de unutmayınız, bol sürprizli günler 😀

Burak beyin Berre hanım için hazırladığı Mesajınız Var sürprizi ellerinize sağlık :)
Burak beyin Berre hanım için hazırladığı Mesajınız Var sürprizi ellerinize sağlık 🙂
Burak beyin Elif hanıma yaptığı muhteşem mandal sürprizi :)i Elinize sağlık.
Burak beyin Elif hanıma yaptığı muhteşem mandal sürprizi 🙂 Elinize sağlık.
Üzgünleri barıştıran, kırgın kalpleri düzelten, özel günlerde güzel sürprizlerinize daha farklı bakış açıları kazandıran bir süper kahraman.

27 YORUMLAR

    • Teşekkür ederim 🙂

      Fakat şuanda erasmusta olduğum için sipariş alamıyorum. hazirandan itibaren devam edeceğim, kusura bakmayın. Bol sürprizli günler

  1. mandalların arasına denizinsorduğu gibi kağıtları nasıl yerleştiriyoruz lütfen sipariş verenler sürprizi görenler nolur yardımcı olur lütfen 3 gün sonra kız arkadaşmın yanına samsuna gidicem şöyle güzel şirin bir süpriz yapim nolur

  2. Ya ben o ı love you kağıdını nasıl yapıştıracağımı anlamadım eğer satış yapılıyorsa almak istiyorum numaranızı mail atın ulaşıyım size almak istediğim bir kaç ürün daha var lütfen yardım edin

  3. Aslında çok kolay. ben yapıştırmak için çift taraflı bant kullandım. ı love you yazısını sadece mandalın üst kısmına yapıştırdım. alt tarafını yapıştırmadım. böylece mandalı tamamladım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz