Sevgiliye İlginç Hediye Fikirleri

0
19110

Sizler zaten sürpriz dolu ve sık sık onu şaşırtmayı seven biri olabilirsiniz. O ise her seferinde artık daha başka ne yapabilirsin de beni şaşırtabilirsin diye sizlere yaklaşım sergiliyor olabilir. İşte böyle düşündüğü anlarda o alaycı ve munzur bakışınızı takınmalı ve sevgiliye ilginç hediye fikirlerinin hepsini ona tek tek yaşatmalısınız. Böylelikle sizin uslanmaz bir romantik oluşunuzu kabullenecek ve sizin sürprizler dolu biri olduğunuz gerçeği kendi adı gibi anlayacaktır.

Peki, doğru ya bugüne kadar birçok şey yapmış olabilirsiniz ama ya şimdi sevgiliye ilginç hediye fikirleri ne olabilir? Birincisi kendiniz, ikincisi el emeklerinizi, üçüncüsü sevginizi. Bu 3lü yan yana geldiği herhangi bir hediye zaten onu şaşırtmak için yetecek de artacaktır bile.

Hiç ummadığı bir anda karşısına çıkabilir ve ona serenat yapabilirsiniz. İlgi alanına göre hediyeler hazırlayabilirsiniz. Örneğin şuan için okuduğu kitabının arasına özel bir ayraç yaptırabilir ve o fark etmeden koyabilirsiniz. Tam da nerede kalmıştım diye kitabını açacağı anda ki o şaşkınlık ifadesini düşünebiliyor musunuz? Ya da kıyafetini almak için dolabını açtığı anda hep o istediği kazağın dolapta asılı olmasına ne demeli. Kısaca aslında en güzeli sevginizin hep onun için olduğunu ve onun her an aklınızda olduğunu hissettirebilirsiniz. Böylesine güzel bir hediyeye kim hayır diyebilir ki? Bizce kimse ya sizce. Böyle ilginç el yapımı hediyelere göz atabilirsiniz;

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz