Sürpriz Saati

5
30493

Sürpriz Saati

Her zaman dediğim şey; normal günlerde yapılan sürpriz sevgiliyi çok sevindirir. çünkü onu önemsediğinizi gösterir. Doğum günündeki alacağınız hediyeyi yada yapacağınız süprizi zaten o bekliyor. sadece ne olduğunu tahmin edemiyor – bazıları onu bile tahmin edebiliyor artık. şimdiki sürpriz gayet ucuz, manevi ve onu sevdiğinizi gösterecek bir sürpriz.

Yapabilirseniz her saat başı ama olmazsa da 2-3 saatte bir ona hediye verin. nasıl mı ?

Öncelikle resimde görüldüğü gibi onlara hediye paketi biçimine sokmamız lazım. dediğim gibi verdiğimiz şeyler zaten ufak şeyler olacak, bari böyle süsleyelim. üstüne de verdiğimiz saati yazacağız. Hepsinin dakikasının aynı olmasına dikkat edin.

Örneğin birini 08:28 de verdiyseniz diğerlerini de 10:28, 13:28, 17:28 gibi saatlerde veriniz.

-Mesela sabah evden çıkmadan mutfakta masanın üstüne paket içinde(üstünde saat yazılı), kahve koyun.

-Eğer aynı okulda okuyorsanız birkaç saat sonra yine bir hediye paketi içine birlikte olan güzel bir resminizi paketliyip koyun.

-Sonrasında bu ufak ayıcıklardan alıp koyabilirsiniz.

-Ona jelibon alın – kız veya erkek olsa da jelibon a kimse hayır diyemez-

-Saat akşama yaklaştıkça bir sinema bileti koyabilirsiniz.

Yani böyle ufak ufak şeyler. ama dediğim gibi resimdeki gibi paketimsi görünmesine dikkat ediniz. çok özenli birşey değil fakat günlük sevgiliyi sevindirici sürpriz 🙂

Kolay gelsin, sonuçlarını bizle paylaşmayı unutmayınız 😉

Üzgünleri barıştıran, kırgın kalpleri düzelten, özel günlerde güzel sürprizlerinize daha farklı bakış açıları kazandıran bir süper kahraman.

5 YORUMLAR

  1. yeni tanışmak itediğim birine aynı bu şekilde paket halinde küçük ayıcıklar ve bi kagıdada gülücük resmi cizip ayıcığın yakasına takıyorum ve tanışmak itediğim kızın çalıştığı iş yerine yolluyorum aa gülücük resmi cizdiğim kağıdın altınada kendi numaramın bi kısmını yazıyorum yani numaramı parça parca ona ayıcık hediyesiyle yollamaya çalışıyorum eminim oda bu numaranın sonunda kimin çıkacağını çok merak ediyodur umarım işe yarar siziden daha farklı süprizler varsa onları yollıyabilirmiiniz bana

  2. çok güzel ve mantıklı 🙂 ama biz aynı okulda değiliz evlerimiz falanda yakın değil başka nısl yapabilirm nerelere koyabilirm ? yardımcı olr musunuz

  3. Ben de bunu en iyi arkadaşıma yaptım.5 adet kalıp çikolata aldım.Kendi paketlerini çıkarıp alüminyum folyo sardım.Üzerini de yeşil kartonla kaplayıp üzerine okuldaki teneffüs saatlerinden yazdım.Tenefüste bahçeye çıkıp oturduk.Telefonumu açıp aa saat 13.32 deyip ona saati gösterdim ve hediyemi verdim.Çok mutlu oldu.Sadece bir çikolata süprizim olduğunu zannetti.Diğer teneffüslerde de aynı şeyi yaptım.Zaten 5 tane süpriz ve 5 teneffüs vardı.Çıkışta da o beni bir mağazaya götürüp önceden çok beğendiğim bir kıyafeti aldı.Akşama kadar eğlendik.Çok güzeldi.Teşekkürlerr!!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz