Aşk İlacı Sürprizi

1
9544

Aşk İlacı Hediyesi

Aşk ilacı sürprizi de neymiş diye merak edebilirsiniz. Sevgilinize özel bir hediye sunmak mı istiyorsunuz o halde bu videosunu sunacağımız hediye ile harika bir sürpriz yapmış olacaksınız. Bunun için yapmanız gerekenler sadece sevginiz, el emeğiniz ve hayal gücünüz. O halde gelin hep beraber sevgilinize yapacağınız bu aşk sürprizini yapmaya başlayalım.

Aşk ilacı sürprizi malzemeleri;

  • Büyük kapsüller olan bir ilaç
  • Bir kâğıt
  • Bir cetvel
  • Kalem

Aşkpirin Yapılışı:

Aşk İlacı Sürprizi from Sürprizcim on Vimeo.

İlk olarak ilaçların kapsüllerini açınız ve içlerini tamamen boşaltınız. Daha sonra kapsülün uzunluğunu ölçün ve o boyutlarda Microsoft Word programında istediğiniz notları yazacağınız yazılar hazırlayın ve çıktısını alınız. Bu yazıları çok ince şekilde rulo yapınız ve sonra kapsülün içine koyunuz ve kapsülü kapatınız. Sonrasında ise tüm istediğiniz kapsülleri farklı notlar ile doldurarak ilaç kutusunun içine doldurun ve kapağını kapatınız. Dışında ki ambalajını sökünüz ve kendiniz yine yazıcıdan hoş bir yazı çıkararak ya da aşk ilacı diye yazarak çıktı alabilir ve dış ambalaj olarak kaplayabilirsiniz. Bu güzel aşkpirin hediyesini sevgiliye hediye edebilirsiniz.

Aşkpirin ve aşk ilacı etiketini indirmek için;

Üzerine sözler yazacağınız kağıtları indirmek için;

Bol sürprizli günler

KaynakCrafingeek
Üzgünleri barıştıran, kırgın kalpleri düzelten, özel günlerde güzel sürprizlerinize daha farklı bakış açıları kazandıran bir süper kahraman.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz