Duvarımızdaki Fotoğraflar Hediyesi

1
9007

Merhaba arkadaşlar,

Bu hediye evli çiftler için daha uygun olur sanırım. Sevgililer için olmaz demiyorum, onlar için de çok güzel olur tabiki fakat duvarımızı süsleyeceğimiz için EVliler dedim 🙂 Neyse konumuza geçelim,

Duvar-Süsleme

Hediye fikrimiz üstteki resimde görüldüğü gibi. Sevgilimiz veya eşlerimiz ile olan birsürü fotoğraf seçiyoruz, ki evli iseniz çocukları da unutmayalım, ve böyle bir kalp oluşturuyoruz.

Duvarımızdaki Fotoğraflar

Bu resimleri böyle birleşik durmasını sağlamak için fotoğrafların altına biraz kalın olan font kağıtlarından koyabiliriz. isteğe göre bu karton da olabilir tabiki.

Karı-Koca ya yıldönümü hediyesi

Daha sonra ise odamızın en güzel köşesine koyuyoruz ve gelenleri kıskandırıyoruz. 🙂 Evli çiftler için güzel bir evlilik yıldönümü hediyesi olabilir, veya sevgililer için de güzel bir yıl dönümü veya doğum günü hediyesi olabilir.

Bunun yanında annenizin, babanızın veya kardeşlerinizin doğum günü ise, onlara da yapılabilir bence. Birlikte olan fotoğraflarınızı birleştirin ve evinizin bir köşesine koyun, çok şık duracağına inanıyorum.

Kolay gelsin herkese. Yaptığınız sürprizleri paylaşmak isterseniz [email protected] adresine fotoğrafları yollayabilirsiniz. 🙂

Kaynak
Üzgünleri barıştıran, kırgın kalpleri düzelten, özel günlerde güzel sürprizlerinize daha farklı bakış açıları kazandıran bir süper kahraman.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz