Sevgiliye Minik Kalp Hediyesi

4
13041

Bu anlatacağım Sevgiliye Minik Kalp Hediyesi sürprizi ay dönümlerinde veya günlük sürprizlerde kullanılabilir. Ayrıca bunun yanında kendinizi affettirmek istiyorsanız (tabi çok büyük birşey yapmamışsanız) sizin için bir kurtarıcı niteliğinde olabilir.

Sevgiliye Minik Kalp

Öncelikle bu hediye için malzemelerimiz bir parça fon kağıdı, makas, yapıştırıcı ve renkli kalemler.

Hediye İçin Malzemeler


Şöyle bir yapım videomuz var izlemenizi tavsiye ederim;


Video da gördüğünüz gibi kalbimizi yapıyoruz. Burada önemli olan içine yazacağınız sözcükler olacak tabiki.

Affettirmek İçin Hediyeler

 Mesela eskiden gidilmiş bir sinema bileti veya onun aldığı bir kolye veya önemli yemeğin bir fişi. Onu alın ve kalbin içine koyun. İçine de o günlerde neler hissettiğinizi ve o duyguların gün geçtikçe nasıl değiştiğiniz ve daha da büyüdüğünü kendi sözcükleriniz ile yazın. Ve sonunda ise “Özür Dilerim” tarzında cümleler kurmayı unutmayın.

Günlük Hediyeler

Tabi bir de günlük sürpriz yapmak isteyenler veya ay dönümlerinde vermek isteyenler olacak. Bence ay dönümü hediyesi çok abartılmamalıdır ama boş da geçilmemelidir. Zamanla ilişki uzayınca ay dönümleri unutuluyor belki ama siz siz olun unutmayın derim. Yapabiliyorsanız 3-4 ayda bir bu tarz küçük şeyler, yapamadığınız zamanlarda ise bir “Seni Seviyorum” mesajı, “İyi ki Varsın” mesajı atmayı unutmayalım.

Ay dönümü Hediyesi

Özet olarak, bu minik kalp sürprizi ay dönümü hediyesi, affettirme hediyesi veya günlük hediye olabilir. O günlerde ne yapabilirim diye düşünmeye gerek kalmadı. Sürprizim.net ‘i takip edin 😉

Takipçilerimizden Gelenler;

Sevgiliye Kalp Hediyesi
Şeyma Hanımın Sürprizi
Büşra Hanımın minik kalbi :)
Büşra Hanımın minik kalbi 🙂
El Yapımı Kalp Sürprizi
Çiğdem Hanımın El Yapımı Kalp Sürprizi
İrem Hanımın Eline sağlık
İrem Hanımın Eline sağlık
KaynakKaynak
Üzgünleri barıştıran, kırgın kalpleri düzelten, özel günlerde güzel sürprizlerinize daha farklı bakış açıları kazandıran bir süper kahraman.

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz