Evde şık bir sürpriz

17
54581

Karı-koca arasında sürpriz doğum günü, evlilik yıldönümü veya sevgililer günü hep problem olmuştur. Genellikle çiftler evde oturup kutlamak isterler. Ve gördüğüm kadarıyla çoğu çift bunu tercih ediyor. İşte basit ve lezzetli yemekler, standart sohbet vs vs.. Ama sizin yemeğinizin hem yaratıcı hem de lezzetli olma ihtimali var! İşte bunun için süper bir fikir!

Yani evde sürpriz yapmak artık sıkıcı değil. Buyrun, gelin ve evde sürpriz nasıl olur onu görelim.

Şimdi öncelikle süper bir sofra ayarlıyoruz. Güzel güzel ev yemekleri, el emeği tatlılar, güzelce bir sofra(bu noktada kadınlar daha şanslı sanırım).

Bunun yanında birsürü kokulu ve kokusuz mum alıyoruz. Özel günlerde mum önemlidir. Hep romantik bir hava katar ve hem de insanları sakinleştirdiğine inanırım. Hele o mum ışığının göze vurmasıyla birlikte gözde oluşan muhteşem görüntü bence çok güzeldir.

Sonrasında uçan balonlar alıyoruz. Ve bunu odanın çeşitli yerlerine;  yoğun olarak masanın etrafına doğru konumluyoruz. ve bu balonlardan ip sarkıtarak hepsine güzel güzel fotoğraflarımızı asıyoruz. ( isteğe göre fotoğrafların arkasına minik minik güzel sözler de yazılabilir )

 

Evde Sürpriz

 

Şimdi sürprizim.net sayesinde işin manevi tarafını atlattık. Peki ya maddi tarafı ? –ona biz yardımcı olamıyoruz 🙂

Ay dönümü ise yada onun gibi ufak birşeyse maddi bir hediyeye gerek yok fakat 14 şubat, yıldönümü, doğum günü birşey ise bence kesinlikle bir maddi hediye alınmalı. Bence kadınlara en güzel hediye kolye ve erkekler için ise saattir. Umarım herşey dilediğiniz gibi olur.

Bol sürprizli günler 😉

 

Üzgünleri barıştıran, kırgın kalpleri düzelten, özel günlerde güzel sürprizlerinize daha farklı bakış açıları kazandıran bir süper kahraman.

17 YORUMLAR

  • internette var mı bilmiyorum. ben birkaç site görmüştüm fakat onlarda az miktarlarda satmıyorlardı. siz en iyisi çevrenizdeki yerlerden temin ediniz

  • internetten bakmışsanız pahalı olabilir ama çevrenizdeki yerlere bakınız. Hatta bu sokakta balonlar ile gezip satmaya çalışanlar var. Onlarla anlaşırsanız çok ucuza alabilirsiniz 😉

 1. ben uçan balon fikrini çok begendım ancak balonları kendım şişirmem gerekiyor , çünkü bulundugum yerde balonları alıp başka ile gideceğim bu konuda ne gıbı tavsıyenız olur bana

 2. arkadaşlar uçan balon şart değil. normal balonu şişirip tavana koli bandı ile içli dışlı bant yaparak tutturabilirsiniz. önemli olan o görüntüyü sağlamak 😉

 3. Merhaba Arkadaşlar
  Yaklaşık 1 ay snra en yakın arkadaşımın nikahı var. Nikahında veya düğününde ona konukların önünde bi sürpriz yapmak istyrm. Duygusal, komik farketmez. Anımız olsun istyrm. Onu çok multu etmek istyrm. Sizce neler yapabilirm. Fikirlerinize ihtiyacım var.
  Şimdeden teşekkürler

 4. Uçan balon için balon alıp helyumla doldurabilirsiniz.Bunun için organizasyon firmaları var küçük çapta olanlar da bu işi yapıyor tanesi 4-5 tl civarında oluyor balon dahil..

 5. merhaba ben bunu yaptım fakat ipi katlandıgı ıcın sizinki gibi düz durmadı nasıl bır ip ile bağlamamızı onerırısınız teşekkürler

 6. merhabalar ben bu balon olayını yaptım =) helyum pahalı oldugundan havaya para vermıyeyım dedım ve bant ile yapıstırarak yaptım,tavan boyasıda kalkmadı bılgınıze..
  pekı kendı yaptıgımın resımı buraya nasıl yukleyebılırım

 7. arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var 2 gün sonra sevgilimin dogum günü var ama ben çok şey yapmak istiyorum fikirlerinize ihtiyacım var sizce en fazla nasıl mutlu ederim anlamlı şeyler yaparak mı çok şey yaparak mı?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz