Yılbaşı Hediye Kutusu

7
6083

Gelin bu sene yeni yıl hediyesi olarak sevdiğiniz kişilere ellerinizden çıkan bir el ürünü hediye armağan edelim. Peki, nasıl mı? Zaten sizler için çok ayrıntılı bir video paylaşıyor olacağız. Bu hediyeyi kolaylıkla ve zevk ala ala yapabilirsiniz. Aslında ilk bakışta ne kadar karmaşık dişeyebilirsiniz ama bu Noel evini yapmak sandığınızdan daha basit olacak. Tek yapmanız gereken adımları takip etmek ve ortaya hoş bir şey çıkarabilmek için çalışmak olacaktır.

yılbaşı hediye kutusu

Sizler için videosunda sunduğumuz bu yılbaşı hediye kutusu olabilecek açılabilen Noel evini birçok anlamda kullanabilirsiniz. Sadece bir dekor olarak saklayabilmesini isteyeceğiniz gibi, içine yaptığınız özel bir kurabiye, çikolataları, çiçek yaprakları ya da almış olduğunuz ufak bir hediyeyi koyarak hediye edebilirsiniz. Böylelikle hediye içinde hediye ne de güzel olur bir düşünsenize.


Öncelikle malzemelerimiz nelerdir onları paylaşmak istiyorum;

hediye kutusu için malzemeler

Bu tarz süsler, boyalar, ve kartonlar. Detayları videodadır.


Yeni yıl hediye kutusu nasıl yapılır ?

Yılbaşı Hediye Kutusu from Sürprizcim on Vimeo.


Peki, bu yeni yıl hediyesini kimlere verebilirsiniz? Sevgiye sınır var mı elbette yok. En yakın arkadaşınıza, sevgilinize, ailenize, kız kardeşe yeni yıl hediyesi ve aslında kısaca sizin için değerli olduğunu düşündüğünüz herkese yapabilirsiniz. Raf üzerinde yerini aldığında çok güzel bir şekilde sergilenecek ve hediye olarak vereceğiniz kişi bizce bu el emeğine çok sevinecektir.

yeni yıl hediye kutusu
İçine böyle sığabilecek kurabiyeler çok şirin olabilirdi.

Ayrıca, eee bu video yabancı dilde diyebilirsiniz. Üzülmeyin bu yeni yıl evini yapmak için yabancı dil bilmenize hiç gerek yok. Sizlere o kadar güzel bir şekilde gösterilerek yapılacak ki sesi kısık bir şekilde bile kolayca yapabilirsiniz. Durdura durdura yapmaya başlayacağınız için zaten anlamayacağınız bir nokta olduğunu pek düşünmüyoruz. Takıldığınız bir nokta mı oldu? Ne güne duruyoruz. Yorum olarak bizlere ulaşın ve hep beraber destek vererek anlaşılmayan noktaları tamamlayalım. 🙂

yeni yıl hediyesi nasıl yapılır

Yani işin özü bu sene de onu şaşırtmak isterseniz ve güzel bir hediye vermek ama kendi payınız olsun isterseniz bu yılbaşı evi yapımı ile harika bir yeni yıl hediye kutusu hazırlamış olacaksınız. Bizce bundan daha güzelini yapmak biraz zor olacak. Siz hediyenizi verin ve bırakın asıl şimdi o size daha güzelini nasıl verecek düşünsün dursun. Ya da fazla üzmeyin canım verin sitemizin adresini o da farklı fikirler ile sizlere sürprizler hazırlasın ne dersiniz. 🙂

noel babaBol sürprizli bir yıl olması dileğiyle !!

 

KaynakCraftingeek
orcns
Üzgünleri barıştıran, kırgın kalpleri düzelten, özel günlerde güzel sürprizlerinize daha farklı bakış açıları kazandıran bir süper kahraman.

7 YORUMLAR

    • Bence 8cm’lik eve t-shirt sığmaz. Ölçüyü iki katına çıkartıp 16cm yaparsan daha mantıklı. Çatı icin de ölçüleri 2 katına çıkartırsın, daha kolay bir çözüm olur

  1. Birde çatının tam oturması için nasıl yapmamız gerektiğini anlayamadım ben. Yardımcı olabilecek olan var mı acil ? Bu ölçülerde yapmayacağım da..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz