Yıl Dönümü Sürprizi Katlı Kutular

0
18892

Sevgiliye verilecek en güzel hediye, her zaman el yapımı hediyedir. Bu yüzden de, kişilerin çiftlerine karşı bir sürpriz vermesi durumları söz konusu olduğunda (özel günler gibi) onlara önerdiğimiz en enfes hediyenin her zaman kendi tarafınızdan hazırlanmış olduğunu da hatırlatmak isteriz.

Şimdi sizlere katlar ile hazırlanmış olan muhteşem bir hediye daha sunuyoruz. Üstelik 10-15 TL gibi malzeme parası harcayarak hazırlanacak yıldönümü sürprizi fakat ucuz olması manevi değerinden birşey eksiltmiyor. Sevgiliye sürpriz yapmak istiyorsanız bu katlı kutular hediyesini bir kez gözden geçirmenizi öneriyoruz.

Yıl Dönümü Sürprizi

Özellikle kız arkadaşınıza veya erkek arkadaşınıza veya eşinize yıldönümü için sürpriz yaparken katlı kutuyu hediye ettiğinizde, artık içinde kolayca küçük olarak saklanabilecek eski anıları muhafaza edebilecekler, mesela bir bilet gibi, bir şehir rehberi gibi. Böylece sizlerin anısını da devamlı yaşatmasına yardımcı olacaksınız!


Ortalama olarak birkaç saat içerisinde hazırlayabileceğiniz bu hediyelik eşyanızı, videoyu izledikten sonra da profesyonelce tamamlayabilirsiniz. Herhangi bir ekstra yetenek veya bilgi gerektirmiyor. Eliniz çok az bile yatkın ise bu ilginç yıl dönümü sürprizi hazırlamanın sizler için ne kadar basit bir hal aldığını da göreceksiniz.

Peki nasıl yapılıyor bu yıl dönümü sürprizi katlı kutular ?

Öncelikle aşağıdaki malzemelerden gerekli;

Malzemeler

Daha sonra bu videodan yardım alabilirsiniz;

Yıl Dönümü Sürprizi Katlı Kutular from Sürprizcim on Vimeo.


Kız iseniz ve bu anlamlı kutu sürprizini hazırlamak istiyorsanız, erkek arkadaşınıza böyle bir yıl dönümü sürprizi de oldukça hoş olabilir. Unutmayın, erkekler her zaman kadınlardan çok daha dağınıktır. Ve böyle birşey, onların biraz daha derli toplu olmalarına yardımcı olabilir. Nitekim sevgilinin hazırlayacağı bir sürpriz hediye olarak düşündüğümüz zaman da, erkeklerin bu tür şeylere verdiği önem ve değer her zaman ortadadır. Kutu hediyelerine farklı eklemeler yaparak da onların mutluluğunu iki katına çıkarabilirsiniz. Belki bazı önemli tarihleri kartlara yazarak içine koyabilir, kız arkadaşınıza sürpriz ise içine koyulabilecek bazı çikolatalar gibi eklemeler hiç de fena olmaz.

Yıl Dönümü Sürprizi Katlı Kutular

Hazırlama işlemi bittikten sonra yer kaplamayacak, kolay katlanır ve sunulabilir portatif bir hediye haline dönüşüyor. İçine konulan eklemeler sayesinde de sürprizlerin birkaç kat daha fazla yukarı çıkmasına yardımcı olabilirsiniz. Bu güzel hediyenizi hazırlamak için sadece birkaç saatinizi ayırmak sizleri uzunca dönem süren aramalar sonucundan kurtaracak.


Kız Arkadaşıma Yıl Dönümü SürpriziKız arkadaşım ile beraber Paris, Barcelona, Madrid, Poznan’a gitmiştik. Ve orada neler yaptıysak ufak ufak malzeme toplamış. Aklınıza ne gelebilirse. Metro biletleri, şehir rehberi, yediğimiz bir yemek fişi, vsvs. ve onları ufak ufak kartonlara yapıştırıp, arkasına veya önüne 2-3 cümleden oluşan bir metin yazmış(Aşağıdaki resimde görebilirsiniz). Daha sonra ise katların üstüne gittiğimiz şehirleri yazmış(üstteki resimde görebilirsiniz). Bu şehirlerden topladıklarını, katların içine koymuş. Bence çok ilginç ve anlamlı bir yıl dönümü sürprizi idi. ( Tabiki yıldönümü için sadece bu değildi. Kutunun içerisindeki hazırlanmış şeylerden sadece biriydi bu 🙂 ) Kız Arkadaşıma Yıl Dönümü Sürprizi

 Siz de bu güzel katlı armağanı yaparsanız bize fotoğraf göndermeyi unutmayınız 🙂

Üzgünleri barıştıran, kırgın kalpleri düzelten, özel günlerde güzel sürprizlerinize daha farklı bakış açıları kazandıran bir süper kahraman.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz