Pırlanta sürprizi :))

0
4128

sevgilim pırlanta delisi bir insandır. haftada bir pırlanta muhabbet açılır. ee tabi ben de öğrenciyim, nereden bulayım o kadar parayı ki pırlanta alayım. halim yerinde fakat o kadar da değil.

neyse yıldönümümüz gününde ben telefonumu evde bıraktım eski bir telefon aldım elime. o gün boyunca kız arkadaşım telefonumu sorduğunda “aa sarjım bitti, evde bıraktım, evdeki eski telefonu aldım çıktım, acelem vardı” gibi geçiştirmek için söylendiği belli olan şeyler söyledim.

neyse akşama şık biryere yemeğe gittik. yemeğimizi yerken, ben ufak bir konuşma yaptım, ve cebimden bir tane yüzük kutusu çıkardım.

kız arkadaşım baya heycanlandı ve ona telefonumu satarak pırlanta aldığımı düşündü.

-“ayy aşkım yapmış olamazsın,  hayır hayır bunu kesinlikle yapmış olamazsın!!! bana pırlanta almış olamazsın!!! telefonunu mu sattın yoksa!!?” gibi gibi cümleler.

Ama size anlatamam nasıl heyecanlı, nasıl heyecanlı.

ve tam o anda kutuyu açtım; ” içinde 1 tane jelibon ayıcık” vardı 😀

Pırlanta sürprizi

 o an yüzündeki dumur ifadeyi ben hayatım boyunca hiçbirinde görmedim 😀 sonra yemek boyunca surat yapsa da, yemek sonunda gerçek sürprizini verdim. o da çok hoş birşeydi ve bu sayede kendimi affettirebildim 🙂

siz siz olun yanınızda gerçek bir tane hediye götürün, yoksa bu iş ayrılığa kadar gidebilir. ben gittim başka hediyeler de aldım fakat yine olmadı, yine ayrıldık. en iyisi siz siz olun bunu mizaci iyi olan kız arkadaşınıza yapın. kolay gelsin

Sürpriz Bizim İşimiz :)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz