Sevgiliye Anlamlı Sürpriz Fotoğraf Albümü

0
44309

anlamlı hediye

Sevgilinize yapabileceğiniz anlamlı sürpriz arıyorsunuz fakat bulamıyor musunuz? İşte sizler için keyifli bir hediye daha sunma şansı yakaladık!

anlamlı sürpriz

Kız – erkek arkadaşınıza bir fotoğraf albümü yapmak ister misiniz? Bu hediye sayesinde artık sizinle beraber çekilmiş olduğu tüm fotoğrafları içine koyabilecek, özel tüm fotoğraflarını da içine ekleyerek hediyenin daha fazla anlamlı kılınmasını sağlayacak! Bu tarz anlamlı doğum günü sürprizi de ülkemiz genelinde oldukça fazla rağbet görmeye başladı!

fotoğraf albümü nasıl yapılır

Hemen kırtasiyeden bir mukavva, maket bıçağı, makas, yapıştırıcı, bant, cetvel ve kalem gibi gereçleri alarak işleminize başlayın. Orantılı kesimleri tamamladıktan sonra fotoğrafları yerleştirebilmesi adına da ona ufak bir tutucu yapabilirseniz muhteşem doğum günü sürprizi hazırlamış olabilirsiniz.


 Sevgiliye fotoğraf albümü malzemeleri;

malzemeler

Sevgiliye Fotoğraf Albümü Sürprizi Nasıl Yapılır Video;

Sevgiliye Fotoğraf Albümü Sürprizi from Sürprizcim on Vimeo.


doğum günü sürprizi fikirleri

Her renkten, dilerseniz de rengarenk bir albüm hazırlayabilir, muhteşem bir sevgiliye doğum günü hediyesini tamamlamış olursunuz! Kesimleri tamamladıktan sonra da yapıştırıcıları kullanarak kendinize bir alan belirlemeli ve o alana da süslemeler yapabilirsiniz.

muhteşem doğum günü sürprizi

Bu tarz hediyelerin kişi üzerinde oldukça önemli etkileri vardır. Zira bu sebepten dolayı hediyeyi vereceğiniz kişinin manevi hediyeleri bu kadar çok önemsemesinin de değeri ortaya çıkacak! Özellikle eşler arasında (karı-koca) bu hediyelerin sıklıkla kullanılmasının da amacı ortaya çıkıyor. Hediyenizi hazırladıktan sonra sunumunu da güzel bir akşam yemeğinde veya romantik bir an da yaparsanız bizce tam olarak golü atmış sayılabilirsiniz!

sevgiliye ilginç sürpriz

Kesim işleminden sonra katlanarak muhafaza edilen bu fotoğraf albümüne de en güzel fotoğrafınızı yerleştirirseniz bizce çok güzel bir ikinci hareket olabilir. Nitekim sevgilinizi etkilemek adına da gayet romantik bir hediye sayılabilir. El yapımı hediyenin önemi ve değeri her zaman diğer maddiyat ile alınmış veya hazır olarak verilmiş hediyeden daha anlamlı olduğunu da biliyorsunuz. Bu nedenle hediyelerinizi artık kendiniz hazırlayarak kız-erkek arkadaşa anlamlı sürpriz yapabilme olanakları da sizinle beraber oluyor.

sevgiliye ilginç hediye

 

Videoyu adım adım izledikten sonra nasıl yapıldığı hususunda fikir alabilir ve ondan sonra da yapılacak tüm işlemleri de takip ederek hediyenizi hazır hale getirebilirsiniz. Bir öneri olarak fotoğraf albümü hediyesi hazırlarken mutlaka her aldığınız gerecin bir yedeğini de satın alın. Çünkü herhangi bir yanlış kesim hatasından dolayı tüm hediyeniz alt üst olabilir.

sevgiliye fotoğraf albümü sürprizi

Siz de bu sürprizi yaparsanız bize atmayı ihmal etmeyiniz. Bol sürprizli günler 🙂

KaynakKaynak
Sürpriz.
Sürpriz Bizim İşimiz :)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz