Farklı Doğum Günü Sürprizi

0
55935

Sevgilinize keyifli bir doğum günü sürprizi yapmaya ne dersiniz? Hem de, el yapımı! Hiçbir uğraş vermeden, sadece birkaç dakika içerisinde doğru hamleleri yaparak bir albümlük hediye edebilir, bu albümlüğün içinde de erkek arkadaşınıza güzel bir doğum günü sürprizi hazırlayabilirsiniz.

doğum günü sürprizi

Yapmanız gereken şey en yakın kırtasiyeden kendinize bir mukavva kağıdı edinmek! Bunun dışında yapıştırıcı, makas, bant, maket bıçağı, cetvel ve kalem gibi gereçler. Bu gereçlere ulaştıktan sonra da kartonunuzu istenen ayrıntı da kesmeli, kesim işlemini de tıpkı video da verilmiş bir alan kadar yapmalısınız.

malzemeler

Fakat farklı doğum günü hediyenizi hazırlarken mutlaka cetvel ile ölçümler yapmayı da ihmal etmeyin. Nitekim aynı orantı da kesilmemiş herhangi bir kız arkadaşınıza doğum günü sürprizi hediyesi de, sizin için değerli bir anlam ifade etmeyebilir. Kesim aşamalarını tamamladıktan sonra da daha öncesinde hazırlamış olduğunuz diğer maddeleri kullanarak da yapıştırma işlemine geçiş yapın. Bu işlemi tamamlayarak katlama ve diğer alanlar ile ilgili tüm gereksinimleri karşıladıktan sonra da hediyeniz hazır bir kıvama gelecek ve tamamlanmış sayılacak!


 

Farklı doğum günü sürprizi nasıl yapılır ?


Karı-koca sürprizleri arasında bu tarz el yapımı hediyeler oldukça göz dolduruyor. Bir süre sonra manevi hediyelerin bu konu ile alakalı ne kadar büyük önem taşıdığını da biliyoruz. Fakat kocanıza böyle bir sürpriz hazırlamak isterseniz de onu oldukça mutlu edebilirsiniz. İçerisine sizle çekilmiş olduğu bir resmi koyabilir, ya da içini direk olarak açarak da onu bir süs eşyası olarak da kullanabilir. Bu yönde hazırlanmış olan hediyeleri isterseniz doğum günü hediyeleri dışında da kullanabilme olanağınız mevcut. Özel bir gün için, sürpriz bir teklif için veya bunun tarzı herhangi bir durum için de hazırlanarak sunulabilir.

kız arkadaşa doğum günü sürprizi

Kız ya da erkek arkadaşlar bu tarz hediyelere oldukça önem verirler. Genelde erkek için bunları hazırlamak daha keyifli bir işlem iken, kadınlar da bu tarz da hediyeler aldığı zaman oldukça mutlu olurlar. Bu nedenden dolayı da ilgi ve alaka bu yöne doğru kaymış ve kişilerin daha da el yapımı hediyelere yönlenmiş olduğunu da gözlemleme şansı elde edebiliyoruz.

Farklı doğum günü sürprizi

Siz de bu sürprizi yaparsanız bize atmayı ihmal etmeyiniz 🙂

Kaynak

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

fifteen − three =