Sevgiliye Yılbaşı Sürprizi Kart Topu

1
6972

Yılbaşına neredeyse 1 ay var, hediye düşünmediniz ve ne alacağınız konusunda da oldukça kararsızsınız. Korkmayın, bu telaşı her insan kadar siz de yaşıyorsunuz ve bu özel günü anlamlı kılmak adına sizlere muhteşem bir tavsiyemiz var.

El Yapımı Yılbaşı Sürprizi

Yılbaşı sürprizinizi kendiniz hazırlamaya ne dersiniz? Kulağa oldukça hoş geliyor değil mi? O halde hemen videoyu izleyin ve sevgilinize kart toplarından hazırlanmış muhteşem bir yılbaşı sürprizi sunun! Hazır yılbaşı da yaklaşıyorken, el yapımı bu enfes ilginç yılbaşı hediyesini ona sunarak bir nebze de olsa yüzünü güldürmeyi başarabilirsiniz.

İlginç Yılbaşı Sürprizi

Kart toplarını hazırlarken videonun sizlere sunduğu her adımı mutlaka takip edin. Tüm kesimleri ve ayrıntıları da tıpkı videoda ki gibi işlemeye de özen gösterin. Bitirdikten sonra ortaya muhteşem bir şey çıktığını görecek ve yaptığınız bu sürpriz ile beraber de sunumunuzu gerçekleştirerek onu mutlu edebileceksiniz!


Malzemeler;

Kart Topu Malzemeleri


Sevgiliye yılbaşı sürprizi kart topu yapım videosu;

Sevgiliye yılbaşı sürprizi from Sürprizcim on Vimeo.


Bu kart topunun her bir alanına da özel günlerinizi yazabilir, resimlendirebilir, bazı önemli tarihler de atabilirsiniz. Sizleri her gördüğünde hatırlayacağı, bir ömür evinin en önemli köşesinde saklayacağı bu ilginç yılbaşı sürprizi yapmanız için de über bir yeteneğinizin olması gerekmiyor. Gayet basit bir şekilde yapılabiliyor ve hazır hale getirilebiliyor.

Eşime Yılbaşı Sürprizi

Kız arkadaşınıza veya erkek arkadaşınıza bu hediyeyi verdikten sonra yüzünde ki o keyifli tebessümü hayal edin. Bunu hayal etmek bile, anlamlı hediyenizi hazırlarken sizler için müthiş bir motivasyon olacak. Böylelikle işin üstesinden daha kolay ve hemen hazırlayabileceksiniz. Mağazalarda geçirilecek onlarca saat, harcanacak binlerce TL paraya gereksinim duymadan kendi hediyenizi, kendiniz hazırlayın diye bu sevgiliye yılbaşı sürprizi sizlerle paylaştık. Videoyu izledikten sonra da eminiz ki yılbaşı tavsiyesini çok anlamlı bulacaksınız ve eşinize vermek için de sabırsızlık duyacaksınız!

2015 yılbaşı sürprizi

Renkli ve şekilli mukavvalar alarak da kart topunun daha çok ilginç olmasını sağlayabilirsiniz. Hem rengarenk görüntünün her zaman göze daha hoş geldiğini de hepimiz biliriz. Zira bizim ilgimizi çeken şeyler her zaman farklı tonlar da kullanılan hediyelik eşyalardır. Belki yanına ufak şekerlemeler, farklı çikolatalar ile de hediyenin daha fazla anlamlı hale gelmesini de sağlayabilirsiniz.

Sevgiliye Yılbaşı Sürprizi

Siz de bu sürprizi yaparsanız bize fotoğraflarını atmayı unutmayınız 🙂

Kaynakcraftingeek.me
Üzgünleri barıştıran, kırgın kalpleri düzelten, özel günlerde güzel sürprizlerinize daha farklı bakış açıları kazandıran bir süper kahraman.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz