Ana Sayfa Günlük Sürprizler Sinema Bileti Sürprizi

Sinema Bileti Sürprizi

0
2774

Merhaba arkadaşlar, size anlatacağım sürpriz özel bir günde yaptığım sürpriz değil. Evde çekmeceleri karıştırırken bir sinema bileti bulmam ile başladı; The Vow ( Sevgilimle gittiğimiz ilk film )

Sinema Bileti Sürprizi

Ben sevgiliyle yapılan özel şeylerden bir anı almasını seven biriyim. Tabiki ilk sinema biletimizi sakladım. Ve birgün ortalığı karıştırırken o bileti buldum, o zamanlar ilişkimizin ilk ayıydı ve o filme gitmiştik. Ve ordaki iki sevgili arasındaki geçen söz bizi çok etkilemişti.Şimdi tam hatırlamıyorum fakat söz

“Bizi biz yapan yaşadığımız anılardır.” gibi birşeydi.

 Ben de düşündüm ne yapabilirim diye? Şimdi sadece fotoğraf(yani anılarımızı) ve bileti bir kutuya koysam özel olmazdı belki. Daha özel yapmak için ne yapabilirdim ?

 Öncelikle bu sene moda olan ufak kutu gibi çantalardan aldım. Bunu sadece içine koyucağımız bir kutu gibi kullandım.

 Sonra sıra geldi bizi biz yapan anılarımıza; farklı farklı zaman ve mekanlardaki 20-25 tane çekilmiş fotoğraflarımızı çıkardım.

 Daha sonra internetten o filmde duyduğumuz sözü araştırdım, resmen bunu bulabilmek için filmi tekrardan izleyecektim fakat uzun uğraşlar sonucu altyazı sitelerinden buldum. Ve biletin arkasına o sözü yazdım.

 Çantanın içine fotoğrafları koydum ve kapağının iç kısmına o sinema biletini yapıştırdım.

 Sevgilime çantayı verdiğimde sevindi fakat içini açıp sürprizi fark ettikten sonraki mutluluğu bir ev bir araba alsan veremezdim galiba. tüm uğraşlarıma değmişti resmen. 🙂

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz