Sevgiliye Kavanoz Sürprizi Nasıl Yapılır

7
38994

Herkese merhaba, benim size anlatıcak olduğum sürpriz erkek arkadaşıma yaptığım ve bir nevi can sıkıntılarımıza çözüm bulabildiğimiz bir kavanoz sürprizi. 2 yılı aşkın bir ilişkimiz var ve bazen yapıcak şeyler konusunda sıkıntı çekiyoruz, sanki hep aynı şeyleri yapıyor gibiydik. Sonra buna bir son vermenin zamanı gelmişti ve aklıma bu fikir geldi.

Aşk Kavanoz Sürprizi

Şimdi öncelikle bize lazım olanlar orta boy şirin bir kavanoz ve renkli renkli kağıtlar. ( Kavanozu gittigidiyor tarzında sitelerden temin edebilirsiniz. )

Öncelikle işe aldığımız renki renkli kağıtları kesmek ile başlıyoruz. Ben uğraştım günlerce ve tüm kağıtları kalp şeklinde kestim. siz isterseniz direk “post it” alın.

Her bir kağıdın üstüne değişik değişik aktiviteler yazdım. Örneğin;

-bugün 50 tane birbirimizin fotoğrafını çekelim,

-bugün sahile gidip balık tutalım,

-bugün bana 10dk kesintisiz sarıl,

-evde maç izleyelim,

-birlikte bilgisayar oyunu oynalayım vsvsvs..

böyle 80 tane filan kart yaptım. İlkte canımız sıkıldıkça çekiyorduk fakat sonra bu alışkanlık haline geldi, ve nerdeyse her gün çeker olduk. Ve baktık ki hayatımız gerçekten renklendi. Sevgilim de baya beğendi. 1-2 haftaya kağıtlarımız biticek ve biz bu sefer 365 tane aktivite yazıp koymayı düşünüyoruz.

Bu arada biraz tüyo olarak şunu söyleyeyim, galiba bu sürpriz in en iyi taraf; sevgilinize neleri yaptırmak istiyorsanız onları ağırlıklı olarak yazın ama hep kendi isteklerinizi yazarsanız anlayabilir araya maç izlemek gibi şeyler de koyun :))

Bu arada sürprizin en zor yani kağıtları kesmek oluyor. Herkese bol süprizler 🙂

7 YORUMLAR

  • sitemiz sürpriz öneri sitesidir. buradaki yazılanları siz sevgilinize yapabilirsiniz. almak isterseniz de internette satan sitelerden bulabilirsiniz.

 1. sürpriz kavanozu sevgilime her şeyini kendi ellerimle yaparak hazırladım.kırmızı fon kağıdından 100 adet kalp şekli kestim ve üzerine 100 farklı dilde seni seviyorum yazdım.aynı kavanozu da züccaciye mağazasından kolaylıkla buldum kırmızı kurdeleyle süsledim kapağını.kavanozun üzerine de çok sık olmayacak şekilde ufak kalp sticker’lar yapıştırdım.çok güzel oldu.her şeyini kendim yaptığım için de çok özel oldu.

 2. Ben de bu tarz bir süpriz yapmıştım. Migros’ ta kavanozlar vardı oradan almıştım. bilgisayarda dikdörtgen bir parça oluşturdum içine puantiyeli arka fon yapıp üstüne kalp yaptım. kendim yazdığım sözleri kalbin içine yerleştirdim. Bende en zor kısmı çok fazla söz bulmak. Çünkü insan bir yandan sonra kitleniyor. Ben;
  – Her saniye yanında olabilmek için canımı veririm.
  -Aptal birşey yapsam dahi beni idare etmeni seviyorum.
  -Renklerin en güzelisin.
  -İnsanları ikiye ayırdım sen ve diğerleri.

  gibi yazılar yazmıştım. 365 tane yaptım ama biz dayanamadık hepsini bi oturuşta okuduk 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz