Yıl Dönümü Hediyesi İçin El Yapımı Fotoğraf Albümü

2
46608

Hediye vermek ve insanları mutlu etmek belki de dünyanın en kutsal davranışıdır. Çünkü insanlar küçük mutlulukları yakalayabilmek için her zaman büyük uğraş verirler. Oysaki insanları mutlu etmek çok da zor değildir. Evde yapılmış şirin şık bir hediye, hem masrafsız, hem manevi anlamı olan hem de karşı tarafı çok mutlu edecek, anılar oluşturabileceği bir fırsattır. Eğer paradan çok anlamına önem veriyorsanız, yıl dönümü hediyesini hemen hazırlayabilirsiniz.

Yıl dönümü hediyesi yapımı

Evlilik yıl dönümü hediyesi için ihtiyacınız olan şeyler, birkaç parça malzemedir. Yapıştırıcı, renkli kağıtlar. İsteğe bağlı sade de yapılabilir. Karşı tarafın ve sizlerin zevkine kalmıştır tamamen. Cetvel, makas, kurdele, silgi, kalem ve fon kartonlarıdır.

Yıldönümü hediyesi yapımı

Öncelikle size şöyle videoyu göstereyim, yapımını buradan güzelce izleyebilirsiniz. Video İspanyolca fakat ne yaptığını anlamak pek zor değil. Buyrun; Yıl Dönümü Hediyesi İçin El Yapımı Fotoğraf Albümü

Rengarenk fon kartonlarından tabanı olan kısmına dikdörtgen istediğiniz boyutta bir kağıt kesmeniz gerekir. Sonra kağıdın üzerine yine dilediğiniz renklerde birkaç parça daha küçük boyutlarda, boy olarak kestiğiniz dikdörtgenle eşit, en olarak daha dar kartonlar kesmelisiniz. Dikdörtgen parçaları tabana dik olarak yapıştırın. Cetvel kullanarak eşit boyutlarda kesmeye dikkat edin. Böylece şekilsiz görüntüden ve boşuna tekrardan uğraşma durumundan kurtulmuş olursunuz.

Evlilik yıl dönümü hediyesi

Evlilik yıl dönümü sürprizinizin ortasına da zarf olacak şekilde bir dikdörtgen kesin. Bunu da tam tabanın ortasına gelecek şekilde yapıştırın. Hepsinin tamamen yapıştığından emin olduktan sonra, bu özel yıldönümü hediyesini yanlardan bir defa içe doğru katlayın. Daha sonra bir kenar daha uzun diğer kenar daha kısa olacak şekilde ve üst üste gelecek şekilde tekrar katlayın.

Üste gelmesini istediğiniz renkleri küçük parçalardan seçmeniz gerekecektir. Çünkü katlayınca asıl rengi ve deseni onlar vermektedir.

el yapımı yıl dönümü hediyesi

Erkek arkadaşıma ya da kız arkadaşıma el yapımı doğum günü hediyesi, yıl dönümü sürprizi nasıl yapılır diye merak ediyorsanız, yukarıdaki basit uygulama tam da size göre.

yıl dönümü sürprizi

Yani genel olarak tekrar edecek olursak, düşünün bir zarf yaptınız ve içinde onunla geçirdiğiniz mevsimler veya özel günler başlıklı birsürü fotopraf var. Birtanesini çekiyor ve o an hiç unutulmayacak denen bir fotoğraf ve altında güzel romantik bir yazı. Bence kız arkadaşınız veya erkek arkadaşınız veya eşiniz böyle bir hediye ile mest olacaktır.

Size kolay gelsin ve sonuçlarını bizimle paylaşmayı unutmayınız 🙂

Sizden Gelenler;

en yakın arkadaşıma hediye
Büşra hanımın sürprizi
KaynakKaynak
orcns
Üzgünleri barıştıran, kırgın kalpleri düzelten, özel günlerde güzel sürprizlerinize daha farklı bakış açıları kazandıran bir süper kahraman.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz