Beklenmedik Zarf Sürprizi

3
15981

Kız arkadaşımın bana doğum günümde yaptığı ilginç sürpriz den bahsedeceğim şimdi.

Anlatmaya başlamadan önce şunu söylemeliyim o aralar Prison Break ’ a çok sarmıştım.

Beklenmedik Zarf Sürpriz - Doğum Günü - ilginç sürpriz

Neyse ilginç sürpriz e geçeyim. O gün sevgilimle biyerde anlaştık ve buluşacaktık. Ben çıktım gidiyorum, nerdeyse vardım sayılır, ufak çocuğun biri bir zarf verdi ve içinde kroki gibi bir şey vardı. Krokiden takip edip gösterdiği yere gittim.

Sokakta masanın üstünde duran bir telefon vardı ve onu aldım. Sonra masanın altındaki valizi al ve düz yürü diye mesaj geldi. Sonrasında birkaç mesaj sayesinde sahile vardım. Bavulda ne olduğunu çok merak ediyordum fakat açmadım. Neyse sahilde biri beni ufak bir sandalla almaya geldi, içindekini tanımıyordum fakat ona da bindim. Beni biraz açıktaki yata götürdü. Neyse yata çıktım ve etrafı anlamaya çalışırken kız arkadaşımı gördüm. O kadar şok olmuştum ki. Bu kadar şeyin altından kız arkadaşımın sürprizinin çıkabileceğini hiç beklemiyordum.

Orada sarıldık filan sonra bana valizi açtırdı, içinde dalgıç kıyafetleri vardı. Ne ben ne de kız arkadaşım dalmayı biliyorduk. Neyse o sırada içerden bir adam daha çıktı, dalgıç hocasıymış. Kıyafetlerimizi giydik ve daldık. Aşağıya indiğimizde ise orası bambaşkaydı. Ufak bir sofra tarzında bir şey yapmış; kadehler, şişe filan. Temsili birkaç poz verdik ve dalgıç fotoğraflarımızı çekti. Ve sonra çıktık ve biraz yatta eğlendik, falan filan. Bu ilginç sürpriz doğum günü hayatımda unutamayacağım doğum günümdü.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz