Evlilik Yıldönümü Hediyesi

4
18437

Merhaba herkese, size bugün çok romantik evlilik yıldönümü hediyesi yapmayı göstereceğim. Aslında bunu ebay’dan gördüm fakat bizim ülkemize gönderim yapmıyorlar, o yüzden bize de elleri, kolları sıvayıp yapması kalır. Aslında böylesi daha iyi çünkü kendi el yapımımız olduğu için, işin içine daha da romantiklik, incelik katıyor. Ama yine de ürünü görmek isteyenler için linki veriyorum; ebay

Evlilik Yıldönümü Hediyesi

Şimdi öncelikle ihtiyacımız olan şey saat içi. Saat içini tek olarak alamayacağımız için, bir tane saat alıp içini çıkartıyoruz. Evkur, koçtaş gibi yerlerde güzel saatler var. Klasik bir saat almaktansa üstteki resimde gördüğünüz gibi akrep ve yelkovanı afilli olan bir saat almayı tercih edin derim.

Sonrasında ise 12 tane çerçeve alın. Çerçevelerin renk ve desenini hangi odanın duvarına bunu yapacaksanız ona göre uygun alırsanız daha güzel olur.

Daha sonra da 12 tane fotoğraf bastırıyoruz. Bu hediye evlilik yıldönümü hediyesi olduğu için eğer çocuklarınız varsa onların da fotoğrafları ile olacağından daha anlamlı hal alacaktır. Hatta kronolojik bir sıra izlerse tadından yenmez.

Bu evlilik yıldönümü sürprizini nasıl yaptığımıza gelirsek eğer; çıkardığımız saatin akrep ve yelkovan olan mekanizmasını duvara monteliyoruz. Bunu ben yapmadığım için şuan tam olarak nasıl olacak bilmiyorum fakat duvara takabileceğiniz biryeri vardır eminim. Daha sonrasında saatin her bir rakamına denk gelecek şekilde bir fotoğraf koyuyoruz. Fotoğrafları koyarken tam dengeli olduğundan emin olun ki saatimiz yamuk durmasın.

Eğer duvarınızı delmek istemiyorsanız, ince bir tahta plakanın üstüne yapabilirsiniz fakat aynı tadı vereceğini düşünmüyorum. Bence çok güzel bir hediye olduğu için duvarınızı delmekten şüphe etmeyin ve yapın derim. Daha çok emin olmanız için internetten bulduğum birkaç resim;

Evlilik Yıldönümü Sürprizi Kocaya Evlilik yıldönümü hediyesi Eşime evlilik yıl dönümü hediyesi

 Eşime evlilik yıldönümünde ne hediye alacağım, kocama evlilik yıldönümümüzde ne sürpriz yapacağım diyorsanız, işte size güzel bir yıldönümü hediye fikri.

Ortadaki yazan yazılara gelince; “Aile ile geçirilen zamanın her saniyesi değerlidir.” yazıyor. Bunu nasıl temin edebiliriz tam bilmiyorum ama matbaacı veya baskıcılar yapabilir sanırım. Bunu bilen yazabilirse sevinirim.

Siz de bu hediyenin bir parçası olmak ve diğer sürpriz arayan insanlara yardımcı olmak istiyorsanız, siz de yaptıktan sonra fotoğraf göndermeyi unutmayınız lütfen 🙂

 

Üzgünleri barıştıran, kırgın kalpleri düzelten, özel günlerde güzel sürprizlerinize daha farklı bakış açıları kazandıran bir süper kahraman.

4 YORUMLAR

  1. Tabela Reklamcılar bunları yapar folyo kesim olarak bulabilirsiniz. Çok acil olmayan durumlar varsa istanbul beylikdüzü civarına yer bulma konusunda yardımcı olabilirim. Orjinal fikirleriniz için teşekkürler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz