Bizim İçin Anlamlı Saçma Semboller

  2
  5299

  Henüz iki aydır birlikteydik ama koskoca bir günün tamamı onunla birlikteydi. Aynı okul aynı dershane, aynı site derken sadece uyurken birbirimizden ayrı kalıyordu. Ben yıllardır günlük tutarım ve günlüğüm son iki ayda sevgilimle anı defteri haline gelmişti. Anılar bence daha sonra okuyup o anı hatırladıkça değerlenir sevgi de hüzünde bu yüzden günlüğüme herşeyi oldukça ayrıntılı yazarım o gün bana anlattığı bir fıkradan tutun da bana özel gelen bir mimiğine kadar. Tüm bunlar aklıma güzel bir 14 şubat sürpriz hediyesi hazırlama fikrini getirdi; Anlamlı Semboller !

  Bizim İçin Anlamlı Saçma Semboller sürpriz

  Günlüğümü okudukça hergün beni bu kadar güldürebilen başka biri olmadığını farkettim … Ve her gün için bir kalp kestim tarihleri başladığımız günden 13 şubata kadar yazdım 13 şubata kadar tam olarak 72 kalbimiz oldu.  73. kalp diğerlerine göre daha büyüktü ve 14 şubatı temsil ediyordu.(bunları kesmekle uğraşmak epey zordu ama onun için uğraştığımı bilmek çok sabırsız olsamda bu işi tamamlama gücünü verdi bana ). Her bir tarihe o gün güldüğümüz şeylerle ilgili semboller yazdım okuyan herhangi biri için oldukça saçma semboller olsa da sadece onun anlayabiliceği bir sürpriz hediye oldu.

  Mesela 25 aralık tavşan taklidi – küp şeker; ailemle kavga ettiğim ve kimse güldüremez beni dediğim bir anda oturduğumuz cafede küp şekerlerden kendine ön diş yapıp sonra bana tavşan taklidi yapmasıyla saatlerce gülmemi sağladı 😀  Bunun gibi onlarca saçma ama değerli anıyı günlüğüm sayesinde sembolleştirip yazdım. 73 kağıdım olan 14 Şubata da “Beni her gün gülümsetebilen tek insansın iyi ki benimlesin, Seni seviyorum” ile başlayan küçük bir not yazıp nice 14 şubatlara diye bitirdim ve kutunun en dibine yerleştirdim kutunun tabanını kaplayacak kadar büyüktü son kalbim.Diğer kalpleri de tarih sırasına uygun üstüste yerleştirdim.

  Onları okuyunca tüm anılarımızı ilk günden bu güne kadar tekrar yaşadık sanki ve saatlerce güldük. En sonunda da ne kadar mutlu olduğu gözlerinden okunuyodu .İyi ki böyle bir sürpriz hazırlamışım diyorum. Şu an 1 yılı aşkın süredir birlikteyiz ve hala hergün beni gülümsetmeyi başaran tek insan o 🙂 Seni çok seviyorum sevgilim <3

  2 YORUMLAR

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz