Komik Sürpriz | Patlayan Süs Bombası

0
6737

Patlayan Süs Bombası

Kız arkadaşlarınıza ya da sevgilinize hatta kardeşinize kısaca tüm sevdiklerinize güzel bir sürpriz hazırlamak ister misiniz? Ellerine alacağı zaman hemen hevesle açmak isteyecek ve içinden çıkan pulların simlerin havaya dağılması ile zaten en güzel sürprizi yaşamış olacak. Kısaca komik hediye arıyorsanız ve el emeği işe yapayım diyorsanız biraz sonra anlatacağımız bu patlayan süs bombası tam aradığınız komik sürpriz olacak diyoruz.

Komik Sürpriz Malzemeleri

Malzemeler:
  • Yapıştırıcı
  • Simler
  • Pullar
  • Makas
  • Peçete
  • Kalın bir karton ya da kendiliğinden desenli bir kartpostal

 

Süs bombasının yapılışı:

Komik Sürpriz – Patlayan Süs Bombası from Sürprizcim on Vimeo.

İlk olarak desenli olan kâğıdınızdan desen kısmını kesin ve bir kara hazırlayın. Dilerseniz hazır olarak satılan kartpostallardan da tercih edebilirsiniz.

Daha sonra bu karenin yarısı kadar bir parçayı peçeteden kesin ve peçetenin katlarını ayırarak tekrar yapıştırıp zarf haline getirin ve içine tüm simlerinizi pullarınızı doldurarak yine açık kalan kısmı kapatın. Böylelikle çok ine bir peçete içinde simler ile dolu bir depo yapmış olacaksınız.

Komik Hediye

Sonrasında ise bu hazırladığınız pul dolu olan peçeteyi diğer hazırladığınız ve katladığınız kalın kâğıdın içine her iki tarafı da yapışacak şekilde yapıştırın ve hediyeyi sunma için vermeye hazır olun.

Kişi açmak için hareket ettiğinde zaten çok ince olan peçete hemen parçalanacak ve tüm süs ve pullar etrafa dökülüyor olacak. Bu sürpriz hediye karşısında ilk olarak şaşıracak ama sonrasında mutlaka eğleniyor ve teşekkür ediyor olacak.

Arkadaşa Komik Sürpriz

Mümkün olduğunda bu hediyeyi dışarıda vermenizi öneririz çünkü aksi halde tüm ev pul ve simler ile dolabilir.  El emeği hediyelerden biri olan bu bomba hediye dediğimiz gibi sevdiğiniz herkes için yapılabilir ve hediye verilebilir.

Arkadaşa Komik Hediye

Kız arkadaşlarınız için hoş bir sürpriz ya da erkek arkadaşınız için şaşırtmacalı bir hediye olabilir. Kişi muhtemelen içinde güzel sözler yazıyor diye açılacak ama bunu okuyamadan zaten etrafa uçuşan simlerin içinde kalacak. Elbette dilerseniz katladığını kâğıdın içine güzel bir söz ya da şiirde yazabilirsiniz. Kısaca bu süslü hediye çok eğlendirecek ve şaşırtacak.

KaynakKaynak
Üzgünleri barıştıran, kırgın kalpleri düzelten, özel günlerde güzel sürprizlerinize daha farklı bakış açıları kazandıran bir süper kahraman.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz