El Yapımı Scrapbook Hediyesi

0
23630

Ülkemizde de son birkaç yıldır moda olan scrapbook çılgınlığı, özellikle hediye yapımında da büyük bir önem taşıyor. Şimdi sizlere scrapbook’un nasıl hazırlandığı hususunda ve adımları konusunda bilgiler vereceğiz.

El Yapımı Scrapbook Hediyesi

Scrapbook, genelde bir defter üzerine veya hazırlanmış herhangi bir hediyelik anı defteri üzerine belli başlı ve önemli anlarınızı temsil eden küpürlerin yapıştırılma işlemidir. Yani bir nevi, hatıra defteri sayılabilir! Hobi olarak bilinen bu sistem, günümüzde ki insanların kullanımı ile beraber de muhteşem bir sevgili hediyesi haline geldi. Özellikle sevgiliniz ile beraber geçirdiğiniz anlamlı günleri ona ifade etmek ve hala unutmadığınızı belli ederek şaşırtıcı bir hediye olarak kullanmak isteyen kişiler için muhteşem bir sürpriz türü diyebiliriz! Bu nedenden dolayı da pek çok kişi scrapbook hediyelerine yönelmekte sonuna kadar haklılar!

10-Kocama Scrapbook

Scrapbook hediyesini erkek-kız arkadaşınıza hazırlamak için öncelikle aşağıdaki resimlerde de görülmüş olan malzemeleri edinmeniz gerekiyor. Daha sonrasında da tıpkı resimlerdeki adımları takip ettikten sonra da hazırlama işlemini tamamlayarak sunumunu gerçekleştirebilirsiniz. Fakat bu hediyenizin içine daha anlamlı olması adına mutlaka sevgiliniz ile beraber yaptığınız/yaşadığınız anıları eklemek her zaman daha vurucu bir taktiktir.

Daha fazla fotoğrafa buradan bakabilirsiniz;


El yapımı hediye konusunda bize göre en önemli nokta da scrapbook yer alıyor! İngiltere, Almanya, İspanya ve Amerika gibi ülkeler de, hediyelik eşya dükkanların da bile artık el yapımı scrapbook satışının gerçekleştiği durumu söz konusu iken, henüz siz böyle bir hediye hazırlamadıysanız, hemen hazırlamaya başlamanızı öneriyoruz.

18-Arkadaşıma Scrapbook

Emin olun ki karı-koca veya sevgililerin birbirine verdikleri bu tarz hediyelerin de kişi bazında değeri oldukça yüksek. Bu yüzden mutlaka hediyelerinizi el yapımı ve yüksek meblalar da maddiyat içermeyen parçalardan oluşturmanız da fayda var. Günümüz Türkiye’sinde ilginin bu yöne doğru kaydığını, kişilerin de hobiler üzerinden hediyelik eşyalar hazırladıklarını da görebiliyoruz. Yeteneksizim demeyin, öyle çok yüksek bir yetenek isteyen iş değil! Hepimiz ilkokul hayatında az da olsa elişi dersleri aldık, bu kadar bilgi bile scrapbook hediyesi hazırlamak için gayet mümkün ve yeterli! Hemen videoyu izleyin, malzemeleri alın ve hediyenizi tamamlayın.

Siz de bu sürprizi yaparsanız bize fotoğrafını göndermeyi unutmayınız. Bol sürprizli günler 🙂

Üzgünleri barıştıran, kırgın kalpleri düzelten, özel günlerde güzel sürprizlerinize daha farklı bakış açıları kazandıran bir süper kahraman.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz