Erkeğe Doğum Günü Hediyesi Fikirleri

0
13216

Kim demiş erkeklere sadece maddi hediyeler alınır ve onlara duygu dolu sürpriz yapılmaz diye. Bizce erkekler hiç sanmadığınız kadar duygusaldırlar ve özellikle farklı ve duygu dolu bir hediyeden çok daha fazla mutlu olacaklardır. O halde erkeğe doğum günü hediye fikirleri arasına sadece para ile satın alınabilir bir hediye değil, el emeği olacak ya da düşünerek bulabileceğiniz hoş bir sürpriz olabilir.

Aşk kavanozu

Bir erkeğe verebilecek en güzel hediyelerden biri her gün güne sizinle başlamasını sağlamak olacaktır. Bunun da en kolay ve en eğlenceli yanı aşk kanonuzu olacaktır. Aşk kavanozu dediğimiz içinde küçük notların yazdığı ve bir yıl için 365 tane buluna küçük not kâğıtları olacak. Ama elbette bu aşk kavanozu gidip hazır olarak satılanlardan değil, kendiniz emek vererek ve içine özel mesajlarınızı gizleyerek ya da komik anılarınızı yazarak tamamlıyor olacaksınız. Her gün yeni bir kâğıt çekerek güne başlayacak ve bir sonraki doğum gününe kadar bu şekilde devam ediyor olacak. Biraz hafızanızı zorlarsanız onunla bulacağınız birçok anınız zaten aklınıza gelecek ve dolaylısı ile de her kâğıda yazacak bir şeyler buluyor olacaksınız. Erkeğe doğum günü hediyesi fikirleri arasına bunu en başa koyabilirsiniz.

Normal erkek arkadaşa hediye fikirleri

Normal erkek arkadaşa yani bir dostunuza hediye almak istiyorsanız ve alternatifleri arıyorsanız aslında hiç zorlanmadan yine birçok farklı hediye seçeneği bulabilirsiniz. Sadece arkadaşınız olduğu için zaten duygusal anlamda yani duygu yüklü bir hediyenin olması uygun olmayacaktır. Dolayısı ile teknoloji anlamında çok sevdiği bir oyun konsolu ya da oyunu, çok sevdiği bir markadan bir parça kıyafet ya da bir mağazadan alacağınız hediye çeki ile kendi istediğini seçmesini sağlayabilirsiniz. Kısaca erkek arkadaşa hediye seçenekleri aslında biraz düşündüğünüzde çok da zor olmayan ve en güzel hediyeyi bulabileceğiniz kadar kolay bir aşama olarak geliyor olacak.  Erkek dosta hediye seçeneği için sitemizden daha birçok farklı hediye alternatiflerine de bir göz atabilirsiniz.

Erkeğe doğum günü hediyesi fikirleri için aşağıdaki sürprizlere tık tık 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here