İlginç İş Sürprizi Fikirleri

0
10198

Bu iş sürprizimiz yeni işe girmiş aile yakınları, arkadaş, eş, sevgili, kız arkadaş, erkek arkadaş herkese yapılabilir. Bildiğiniz üzere her iş yerinde belirli 5S kuralları var. Masa çok dağınık olmayacak, dikkat dağıtıcı eşyalar olmayacak vsvs. Bütün bunlar bir yana, her ofiste post-it kullanılır. Bizim de çıktığımız nokta bu. Nasıl bir şey yapacağız bir görsel olarak görelim;

Sevgiliye İş Sürprizi Fikirleri

Yapacağımız şey üstteki gibi bir post-it kabı olacak. Her baktığında sizi hatırlayacağı güzel, el yapımı aynı zamanda manevi bir iş hediyesi.

Bu iş hediyesi için malzemelerimiz neler;

İş Sürprizi MalzemeleriDesenli&puantiyeli kağıt olmasına illa gerek yok, çünkü en alta yapıştırılıyor. Alttaki videodan detaylıca izleyebilirsiniz.

Video İspanyolca olmasına rağmen anlaşılıyor fakat ben yine de kısa bir özet geçmek istiyorum.

  • 8,5×8,5cm lik mukavvamızın etrafını oluklu kağıt ile kaplıyoruz. Daha sonra önünden kağıt alınabilmesi için yarım daire şeklinde yer açıyoruz.
  • 10×10 cm olan ince kartonlarımızı siyah fon kağıdı ile kaplıyoruz.
  • 10×23,5 olan fon kağıdımızı 10; 13,5 ve 18.5cm lik yerlerinden çiziyoruz ve kıvırıyoruz.
  • Videoda görüldüğü gibi 10x10cm lik olanın birini alta, diğerini de kapağa gelecek şekilde, diğer fon kağıdı ile yapıştırıyoruz.
  • Daha sonra da en üstüne bu iş sürprizini kime yapıyorsanız onun ile bir fotoğrafımızı koyuyoruz. En sonunda da içine post it koymayı unutmayınız. İşte bu kadar 🙂

Kocama İş Hediyesi

Sonuç olarak üstteki gibi tatlı bir post-it kabımız olacak. Sevdiğimiz kişiye verebileceğimiz –illa özel günlere ihtiyaç yok– tatlı el yapımı iş sürprizi.

Eşime iş sürprizi

Siz de bu iş hediyesi sürprizini yaparsanız bize fotoğraf göndermeyi unutmayınız. Bol sürprizli günler 🙂

Üzgünleri barıştıran, kırgın kalpleri düzelten, özel günlerde güzel sürprizlerinize daha farklı bakış açıları kazandıran bir süper kahraman.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz