Kalbimin İçerisindeki Mesaj

30
53069

Merhaba arkadaşlar. Bugün size anlatacağım sürpriz Şeyma hanımın sürprizi. Resimler ve sürpriz fikri kendisine aittir. Daha önce de kendisi Stop Motion Animasyon Filmi yapmıştı ve sitemizde herkes tarafından beğenilmişti. Bence bu sürprizi de çok şirin. Kendisi bunu 14 şubat hediyesi olarak kullanmış fakat siz yıl dönümü hediyesi veya doğum günü hediyesi olarak da kullanabilrsiniz. Sitemize gelen aramaları görünce dikkatimi çeken 1.ay dönümü hediyesi, 6.ay dönümü hediyesi gibi kelimeler var, bu günler için de şık bir film olacaktır. 😉 Kalbimin İçerisindeki Mesaj Resimde gördülüğü gibi çoğu şey belli. Fakat en zoru kalbi yapmak olur. Kağıttan kalp nasıl yapılır veya origami kalp nasıl yapılır derseniz buyrun;

 Videodan tam anlayamadım derseniz, aynı videonun resimli açıklaması var buyrun; Origami kalp yapımı

Origami kalp nasıl yapılır ?

Daha sonra aldığımız cam kavanozu, cam boyası ile boyayabilirsiniz veya kavanozu renkli alırsınız. Bu kavanozun içine de köpüklerden koyuyoruz ki çubuklar oynamasın. Daha sonra üstteki resimde görüldüğü gibi “1 Message Inside” veya “Mesajınız Var!!” tarzında şeyler yazabilirsiniz.

Doğum Günü Hediyesi Ne Yapılır ?

Tabiki de içine notlar yazmayı unutmayınız. 🙂

Sevgiliye Kalp İçerisinde Mesaj

  İşte arkadaşlar, en sonunda da elde ettiğimiz görüntü bu; Kalbimin İçerisindeki Mesaj. Şeyma hanıma tekrar teşekkür ediyorum.

 Eğer bu sürprizi yaparsanız fotoğraflarınızı bekliyorum yada siz de başka bir sürpriz yaparsanız eğer bizimle paylaşmayı ihmal etmeyiniz 🙂 bol sürprizli günler.

Diğer takipçilerimizden gelenler;

büşra hanımın kalbimin içindeki kalp hediyesi
Büşra hanımın ellerine sağlık.
Kalbimin İçindeki Hediye
Nurdan Hanımın Kalbindeki Hediyeler :))
Sevgiliye El Yapımı Hediye
Gözde Hanımın Kalpleri 🙂
Seçkin bey'in kalp sürprizi
Seçkin bey’in kalp sürprizi
gonca hanımın sürprizi
gonca hanımın sürprizi
selin hanım kalp sürprizi
Selin hanımın kalp sürprizi
Üzgünleri barıştıran, kırgın kalpleri düzelten, özel günlerde güzel sürprizlerinize daha farklı bakış açıları kazandıran bir süper kahraman.

30 YORUMLAR

    • Beğendik diye bir marka var.Belki biliyorsunuzdur.Onlar gevrek bisküvi tarzında şeyler satıyor.Kutuları çok hoş.Ben diğer sürprizler için onu kullandım.İçinde yiyecek bittikten sonra içini fon kartonu veya el işi kağıdıyla kaplayabilirsiniz…

    • Ben Konya’da adeseden aldım.Paketin üzerinde ahşap grubu yazıyordu.Plastik çatal bıçak satılan reyondaydı.Onlarla aynı poşetin içindeydi.

  1. Beğendiğiniz için teşekkür ederiim. Şahsen ben notlara kisa ama güzel sözler yazdım bazen esprili falan. Bence başkalarinin sözleri yerine kendi içinizden gelenleri yazın 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz