Sevgiliye Puzzle Hediyesi

10
12369

Merhabalar herkese, bugün puzzle yapıyoruz. Daha önce arkadaşlara verilmek üzere çok güzel puzzle sürprizlerimiz vardı;

3 boyutlu puzzle sürprizi

Puzzle Tablo

Fakat bu seferki puzzle biraz daha farklı olacak çünkü bu sevgiliye puzzle hediyesi veya eşe puzzle hediyesi.

İhtiyacımız olan malzemeler;

-Bant

-Sulu boya

-16 parça 1x1cm boyutunda tahta. İsterseniz bunu 2x2cm yapabilirsiniz. Hangisi hoşunuza gidecekse ona göre parçaları marangoza kestirtin ve ayarlayın.

Sevgiliye Puzzle Nasıl Yapılır

Önce tahtaların kaymaması için, tahtalarımızın arkasını güzelce bantlıyoruz.

Sevgiliye Puzzle Sürprizi

Daha sonrasında ise üstüne nasıl birşey yapacaksan onu güzelce kurşun kalem yardımı ile çiziyoruz. Bana sorarsanız resimdeki gibi bir şekil gayet yeterli. Çünkü basit bir puzzle olduğu için üstüne extrem şeyler yapmamıza gerek yok.

Eşime Puzzle Nasıl Yapabilirim

Daha sonrasına yapboz ‘u güzelce boyuyoruz.

Sevgiliye Puzzle Hediyesi

Daha sonra ise elimizde olan şekil bu olacak. Sevgilinize günlük verebileceğiniz, küçük sürpriz veya küçük hediye olarak adlandırabileceğimiz hediyelerden 🙂

Daha önce bütün konularımda yazdığım birşey vardı; Sevgiliye sürpriz yapmak çok güzel birşey. İlişkiyi ayakta tutar. Belirli günler vardır, yıldönümü, 14 şubat, doğum günü gibi… Bu günlerde zaten sevgiliye bir hediye almak veya sürpriz yapmak zorunlu gibi birşeydir. Sevgilinin beklentisi olan günlerdir. Fakat geriye kalan 360 gün sevgilinin hiçbir beklentisi olmayan günlerdir. İşte böyle küçük hediyeleri bu günlerde vermek en güzeli. Bir de bu güzel hediyeler ile yaptığınız sürprizler el yapımı olduğunda, manevi anlamda daha yüksek bir hediye olur ve sevgiliyi o derece daha çok mutlu eder.

Yani sonuç olarak; sevgiliye veya eşe özel günlerde güzel hediyeler alınız, sürprizler yapınız FAKAT normal günlerde de onları şımartmayı, ilişkinizi canlandırmayı unutmayınız.

Siz de bu hediyeyi yaparsanız, bize fotoğrafını göndermeyi unutmayınız.

Thanks Renee Hong 😉

Takipçilerimizden Gelenler;

 

Puzzle Kalp Nasıl Yapılır
Gözde Hanımın Puzzle Kalbi
Batuhan Beyin Puzzle Kalbi Elinize Sağlık :)
Batuhan Beyin Puzzle Kalbi Elinize Sağlık 🙂
Üzgünleri barıştıran, kırgın kalpleri düzelten, özel günlerde güzel sürprizlerinize daha farklı bakış açıları kazandıran bir süper kahraman.

10 YORUMLAR

  1. ben bunu yapmak istiyorum ama nasıl yapıcam yıl dönümümüz yaklaşıyor bunun dısında bi kaç süpriz daha yapmayı planlıorum ancak odunu nerden bulucağım hakkında bi fikrim yok marangozdan falan mı :/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz