Sinema

2
4013

Hayatımda izlediğim en iyi filmdi bu. Eşim yani o zamanlar daha erkek arkadaşım, önceden bir sinema salonu ayarlamış. Bizim için hazırladığı ufak filmi sinemaya vermiş. Durumu anlatmış böyle böyle diye evlenme teklifi edeceğim, bu filmi oynatabilir misiniz diye. Neyse bizim seasımız 9:30 seansıydı ve sinemaya zar zor yetiştik.Saat 9:40 gibi vardık. Vardığımızda salonun ışıkları bile kapanmıştı. Neyse 1-2 reklam geçti ve perdede küçüklük resmim, ondan sonra eşimin küçüklük resmi belirlemeye başladı. Arkada romantik bir şarkı. İlkte afalladım fakat izlemeye devam ettik. Filmi izlerken çok duygulandım. Film bitince eşim yüzüğü çıkardı ve evlenme teklifi etti.(film dediğime bakmayın 5dk’lik kısa filmdi, fakat bana 50dakikaymış gibi geldi 🙂 ) Ben de bağırarak 3 defa evet dedim. Salonda bir alkış furyası kopmaya başladı ve ışıklar açılınca gördüm ki salondaki herkes eş dostmuş meğersem. Annem, babam, onun annesi, babası, arkadaşlarımız hepsi ordaydı. İkinci şokumu da orda yaşadım. O gün şok üstüne şoka uğradım resmen. İşte bu da benim hikayem. Umarım herkes böyle güzel evlenme teklifleri alır.

Üzgünleri barıştıran, kırgın kalpleri düzelten, özel günlerde güzel sürprizlerinize daha farklı bakış açıları kazandıran bir süper kahraman.

2 YORUMLAR

  1. Çok hoş ve özel bir sürpriz olmuş bence , ben çok beğendim . Olaya sevdiklerinizin de tanık olması ince düşünülmüş başka bir ayrıntı. Tebrikler . Umarım dediğin gibi herkes böyle güzel evlenme teklifleri alır 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz