Sevgiliye Romantik Akşam Yemeği

0
20073

Sevgiliye romantik akşam yemeği hazırlama kolaydır aslında. Yüzlerce liralık yemekler mi ? pek sanmıyorum.

İhtiyacımız olanlar 2 adet tabak ve 2 adet marker kalem. Tabi bunların yanında sevgilinin parmaklarını yedirecek bir yemek ve birkaç tane mum eşliğinde çalan romantik şarkı. İşte kocaya yemek hazırlama bu kadar kolay.

Eşime Masa Hazırlama

Aşağıda göründüğü gibi tabağın etrafına kalpler ve xox’ler çiziyoruz ve romantik bir görüntü veriyoruz. Eşinize masa hazırlamanın bir kısmı böylece bitmiş oluyor.

Kocama Romantik Akşam Yemeği Hazırlama

Elleriniz ile ona güzel bir yemek yapmışsınız, ayrıca tabaklara manevi olarak güzelce süslemişsiniz. Eee evde sofra hazırlama genel olarak bitmiş oluyor.

Sevgiliye Romantik Akşam Yemeği

Geriye kalan ise odayı süslemek. Onun için de biraz balonlar yeterli gelecektir. Daha fazlası için; Sevgiliye Evde Sürpriz

Kız Arkadaşıma Evde Masa Hazırlama

İşte böyle kolay şeyleri yaparak, sevgilinize manevi olarak hazırlanmış küçük sürprizler vermiş ve elinizle hazırladığınız en lezzetli yemekleri yedirmiş oluyorsunuz. Tabi bunun yanında ufak çaplı bir oda süslemesi ve alınan bir kolye veya saat hediyesi ile kombine edilen doğum günü ve yıl dönümü böylece bitmiş olur. Her sene aynı şeyi yapmaktan sıkılmış çiftler için böyle kendi el emeği ile olan manevi romantik akşam yemeği ilişkilerine güç katacağına eminim.

 Siz de bunu yaparsanız bize resim göndermeyi unutmayınız. Bol sürprizli günler. Kaynak

Üzgünleri barıştıran, kırgın kalpleri düzelten, özel günlerde güzel sürprizlerinize daha farklı bakış açıları kazandıran bir süper kahraman.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz