Sevgiliye Sürpriz Hediye

16
41732

Sevgiliye sürpriz hediye

Sevgiliye sürpriz hediye verirken, sürpriz olan sadece hediye değil, veriliş şeklidir ayrıca. O zaman gelin sürpriz hediye nasıl verilir onu görelim. Bence bu hediye doğum günü, 14 şubat ve yıl dönümü için de gayet şık bir sürpriz olur.

Üstteki resimdeki gibi büyükçe bir kutu alıyoruz. Çok da büyük olmasına gerek yok, işte içine 10 tane filan balon sığacak şekilde.

10 tane uçan balon alıyoruz. (isteğe göre balon sayılarını ve kutu boyutunu değiştirebilirsiniz)

Uçan balonları güzel bir ipne bağlıyoruz. ip yaklaşık 1mt olsa yeterlidir. ( isteğe göre daha fazla olabilir. )

 

Sevgiliye Sürpriz Hediyeve uçan balonların iplerini kutunun dibine güzelce bantlıyoruz ki sevgiliniz kutuyu açınca herşey uçmasın:)

 

Sevgiliye Sürpriz Hediye

En önemli yere geldik: Hediyemizi nereye koyacağız ?

İplerin boş kalan yerlerine (yani bantladığımız yerden balonlara kadar olan yer) hediyemizi koyuyoruz ve sevgilimize güzel bir yazı eklemeyi unutmayınız! Kutunun ağzı açılıp, balonlar yükseldikçe hediyemiz ortaya çıkacak.

 

Sevgiliye Sürpriz Hediye

Sevgiliye Sürpriz Hediye

Bütün bunları hazırladıktan sonra kutunun kapadığını kapatıp, güzelce bantlarız. Süpriz hediye sevgilinin kapısına konur ve onu görecek biryere gider pusarız 🙂

 

Sevgiliye Sürpriz Hediye

Sevgilimiz ne olduğunu anlamdıramaz…

Sevgiliye Sürpriz Hediye

Ve kutuyu açar…

 

Tabi sevgilimiz bizim orada olduğumuzu bilmeyecek ve hediyeyi alınca yüzündeki ifadeyi saf bir şekilde görebileceksiniz. En sonunda saklandığınız yerden çıkar ve güzelce sarılırsınız.

 

Öneriler;

-Hediyeyi çok ağır birşey seçmemeye bakın, çünkü havalanması biraz problem yaratabilir 🙂

-Eğer kolye gibi birşey aldıysanız, sitemizde bulunan Sürpriz Topu yöntemiyle hediyenizi paketleyebilirsiniz ki bu da çifte süpriz olur. Sevgilinizin bu süprizi unutamayacağına adım kadar eminim.

-Pustuğunuz yerden sevgilinizin hediyeyi açmasını kamera ile çekebilirsiniz 😉

-Yapabilirseniz zili çalıp kaçın veya bir arkadaşınızdan paketi kurye gibi vermesini rica edin.

-Uçan balonların üstüne sevgilinin ismi yazılabilir veya ismi çok uzun ise sizin ve onun isminizin baş harfini yazabilirsiniz.

-Eğer etrafınızda uygun kutu bulamıyorsanız, gittigidiyor tarzı sitelerden bulabilirsiniz sanırım.

Sevgiliye Sürpriz Hediye

Sonuçlarını bize yazmayı unutmayınız, kolay gelsin 😉

orcns
Üzgünleri barıştıran, kırgın kalpleri düzelten, özel günlerde güzel sürprizlerinize daha farklı bakış açıları kazandıran bir süper kahraman.

16 YORUMLAR

  1. Arkadaşlar bende bu hediyeyi yapmayı düşünüyorum ve karton kutuyu bu siteden yandaki seçeneklerden bulabilirsiniz : http://www.kolishop.com/Dopel-Kraft-Koli-Cift-Oluklu-55x55x105-cm,PR-46.html
    Onun dışında 2. fotoğrafta gördüğüm kadarıyla karton kutuyu püskürtmeli boyayla boyamışlar, bir kağıdı ünlem şeklinde kesip yapıştırıp kutuyu tamamen boyayıp ünlem şeklindeki kağıdı çıkarmışlar farkettiyseniz ünlemin rengide karton koli renginde. kutunun dışını nasıl hallediceğimi bende bilmiyorum çünkü öyle bi alet bulmam zor. Ama eğer sizin imkanınız varsa yapabilirsiniz. Ben kutunun dışını nasıl süsleyeceğimi bulamadım bi tek.

  2. arkadaşalar bu balonları 5 gün falan önceden alsak kutuya koysak balonlarda bi değişiklik gazın bitmesi gibi bi durum olmasın ? kutuyu acınca sürpriz yapcaz diye madara olmayalım kıza 🙂

    • sa. bence süprizi direk aynı gün yap balonları bekletme ne olur ne olmaz :))) tabi kıza süprizi yapınca bide işin eylence kısmı var balonun azını açın gazı içinize çekin değişik sesler çıkartın .)) biz gece boyunca butun balonları bitirmişdik 😀

  3. bence erkeğe de olabilir neden olmasın ama renklere dikkat etmek gerek sonuçta gökkuşağı gibi olmamalı ama mavi ağırlıkta güzel olabilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz