Sürpriz Topu

24
29298

sürpriz topu

Yıllardan beri hep tutturulmuş bir sürpriz kutu yapmak istiyoruz, kutu kutu içinde olsun, açsın da açsın filan filan… Bütün bunları unutun.

Sürprizim.net farkı ile sürpriz topu yapmaya hazırlanın.

Kız veya erkek arkadaşınıza doğum günü veya yıl dönümünüz veya sevgililer günü için bir sürü hediye alıyoruz. Yani tabi ki hepsi pahalı hediye olamaz yada hepsi ucuz olmayacak.

Mesela;  ana hediye olan şık bir kolye, onun yanında ufak şirin bir oyuncak, bir tane aşk filmine bilet, onun yanına anahtarlık ( iç içe geçen, kalp gibi şeyler var, onlardan alabilirsiniz yada işte o tarz birşey; bir tanesi sende bir tanesi ben de diyebileceğiniz (bakınız) ) gibi gibi gibi…. ve bunun yanında renkli renkli bir sürü kağıt alıyoruz ve onları resimde görüldüğü gibi kesiyoruz.

sürpriz topu

Mesela bir güzel ve pahalı kolye alırsınız, onu en içe koyarsınız. ve en içe koymaya karar verdiğimiz etrafını güzelce sarmaya başlıyoruz.

sürpriz topu

Bir tane sardıktan sonra, onun üstüne diğer hediyeyi koyup sarmaya devam ediyoruz. mesela şirin bir oyuncak.

sürpriz topu

Üstüne bu şekilde hediyeler koyarak sarmaya devam ediyoruz. buraya da çok pahalı olmayan bir bileklik.

6

Her seferinde farklı renkte kağıtlar kullanıyoruz ki daha güzel gözüksün. buraya da onu nasıl sevdiğinizi kağıda döktüğünüz bir mektup veya sinema bileti.

sürpriz topu

Hatta isterseniz aralarına ufak ufak kağıtlar koyup “seni seviyorum” tarzında şeyler de yazabilirsiniz ama bu yeterli bence. neyse sarmaya devam 🙂

sürpriz topu

Ve sonuna geldiğimizde üstünü güzelce süslüyoruz. burası biraz da becerinize kalmış. böyle süsler yerine başka ne konur diye düşündüğümde, belki o en sondaki görünür yerlere sevgiliniz için kelimeler veya cümleler yazabilirsiniz.

sürpriz topu

Ve en sonunda böyle güzel bir sürprizimiz olmuş oluyor. klişe iç içe kutuymuş filan değil. Çok orjinal ve ince düşünülmüş, hediyeler ile süslenmiş bir süpriz. Yaptıktan sonraki sevgilinin yüzündeki tek bir gülümseme yeter tabiki 🙂

Bunun haricinde, sonuçlarını bize yazmayı unutmayın. bol sürprizli günler 🙂

Üzgünleri barıştıran, kırgın kalpleri düzelten, özel günlerde güzel sürprizlerinize daha farklı bakış açıları kazandıran bir süper kahraman.

24 YORUMLAR

    • basketbol oynuyorsa basketçiler için bileklikler oluyor sadece bu geldi benim aklıma. yada tuttuğu takımın bileklikleri hani kalın oluyor ya örgü gibi onlardan alabilirsin başka birşey yok sanırım 🙂

  1. sizin denediklertininz de cok guzel ben bi süpriz yatım şimdi onu sizlerele paylaşıcam önce kalpli bi kutu alıyoz sonra marketten alabildince farklı çikolatave sekerlemeler cıkolatalardan ve şekerrlemelerden bir kacın ısırıp kutua bıarkıyorum ama hepsini degil birazı pakette kalşsınnn (görüntü güzelliği için) sonra kutuyu kapytyoz ve ve üstüne bi not yazıyoz hepsisni dendimama hicbiri sein kadar tatlı değildiii harika mutlaka deneyıinnnn <3 <3

  2. yapıştırmak için çift taraflı bant kullanabilirsiniz. hem alt kata hediyeye geçmeyecektir hemde düzgün şekilde yapışacaktır.

  3. Ben yapıştırıcı olarak uhu kullandım,süslemesinide güzel yaptım çok tatlı bi hediye oldu.bence yapmayı deneyin emek gerekiyo ama sonu güzel 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz