Sevgiliye Kendinizi Affettirmek

0
18824

İlişki her zaman güzel gitmez minik sorunlar tartışmalar olurda söylememeniz gereken şeyler ağızdan çıkarsa kendinizi sevgilinize affettirmeniz gerekir elbette en güzeli hiç söylememek yapmamak ama zaman geri alınmıyor. Affettirmek konusu ise kuru kuru olmuyor.

-özür dilerim aşkımmm <3

-oldu canım !!!

İşte böyle olmuyor, elinizden geldiğince uğraştığınızı üzgün olduğunuzu benim gibi küçük sürprizlerle anlatabilirsiniz bence .

İlk aşama özür dilemek ve hatanı kabullenmek elbette. Bunu msjla yapmştım ama yüzyüze geldiğimzde daha etkili olsun diye küçük kalpli kek kalıplarına çikolatalı ıslak kekimi yaptım. Burada ıslak kek mi yaparsınız yoksa pasta mı yaparsınız biliyorum ama kesinlikle el emeği, manevi birşey olması gerek! Pasta süsleriyle renkli renkli süsledim tabağa yerleştirdim . Altına böğürtlen sosuyla beni affet yazdım. Yanına da şişe çikolata soslarından alıp etiketini mutluluk sosu olarak değiştirdim çünkü mutluluka dair yazdığım birkaç cümle vardı onuda arkasına yapıştırdım.

Yanına daha şirin olsun diye ne yapabilirim diye düşündükçe bir blogda gördüğüm fikri yapmaya karar verdim şu marketlerde satılan marsmallowlardan (beyazlarından) aldım.

-Bir tanesini eritilmiş çikolataya batırdım,

-Bir tanesini çilek sosuna,

-Bir diğerini şu küçük renkli renkli pasta süsleme şekerlerini

-Bir diğerini robottan geçirilmiş fındığa ve

-Çam fıstığına ortaya çok tatlı marsmallow topları çıktı. hem çok şirin oldular hem de oldukça maliyetsiz.

Sevgiliye Kendinizi Affettirmek

Bunları görünce tabii şirin bir ifadeyle tekrar içten özür dilemek ve sıkı sıkı sarılmak da dahil 🙂 Daha fazla dayanamadı ve affedildim . Sevgilinizin gönlünü almak aslında bu kadar basit yeter ki samimi olduğunuzu ve onun için çaba sarf ettiğinizi belli edin , bunun için kendi ellerinizle yaptığınız tatlılardan daha iyi bir yol düşünemiyorum 😉

Eğer kendinizi sevgilinize affettirmek istiyorsanız, en iyi yollardan biri bu olsa gerek. Kolay gelsin

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz