Yıl Dönümü Hediyesi Fikirleri

0
18383

İster evlilik yıldönümleri olsun, isterseniz de beraber oluşunuzun kutlaması olsun. Her iki durumda da hem erkekler, hem de kadınlar karşısındaki sevdiğinden jestler ve güzel hediyeler beklerler. Bu her zaman için gösterişli saatler, altınlar kıyafetler olmak zorunda değil. Bazen ufak bir not ya da ilk gördüğü anda şaşıracağı bir düzenekte olabilir.

Bu anlamda elbette kadınların ve erkeklerin farklı el yatkınlıkları olacak ve farklı manevi katkı sağlayacakları hediye tercihleri olacaktır. Mutfakta iyi ve başarılı bir kadın, erkek için yıldönümü hediyesi fikirleri arasından en güzelini ve en el yatkınlığı olacak şık bir sofra hazırlamayı tercih edebilir örneğin. En sevdiği yemekler ve özel sunum şeklinde olması erkeği şaşırtabilir. Aynı şekilde erkekler de, kadınlar için özel yemekler hazırlayamasa da, özel sunum yapacağı masa ve belki de öncesinde kapıdan içeriye kadar ulaşan çiçekli mumlu yollar.

Kısaca aslında önemli olan karşınızdakine bir hediye almak fikri değil, bir hediye yaratmak fikri olmalıdır. El emeğiniz olacak ve sizin düşünceleriniz ile şekillenecek bir hediyeden daha değerli ne olabilir ki? Bu gibi hediyeler aslında her zaman karşı tarafa ekstra bir sinyal özelliği taşır. Onu ne kadar sevdiğinizi ve değer verdiğinizi gösteren bu hareketler bizce tam olarak en uygun yıl dönümü hediyesi fikirlerini oluşturacaktır. Sizlerde galerimize bir göz atın ve işte bu diyebileceğiniz sürprizlere hazırlıklı olun. Aşağıdaki konulara tık tık yapıp güzel hediye önerilerimizi görebilirsiniz;

1419705701Yıl Dönümü Sürprizi Katlı Kutular

Sevgiliye verilecek en güzel hediye, her zaman el yapımı hediyedir. Bu yüzden de, kişilerin çiftlerine karşı bir sürpriz vermesi durumları söz konusu olduğunda (özel günler gibi) , el yapımı bir hediye vermek her zaman en iyisidir.

1419705689Yıl Dönümü Hediyesi İçin El Yapımı Fotoğraf Albümü

Hediye vermek ve insanları mutlu etmek belki de dünyanın en kutsal davranışıdır. Çünkü bu küçük mutlulukları yakalayabilmek için her zaman büyük uğraş verirler. Oysaki bu çok da zor değildir.

1419705712Sevgiliye Farklı Hediye Fikirleri

Farklı hediyeler için illa ki para harcamak gerekmez. Bazı insanlar sırf hediye daha gösterişli olsun diye parlak pırlantalara milyarlar harcar. Oysaki bu tür harcamalara hiç gerek kalmadan verilebilecek değişik hediye fikirleri vardır.

1419705678Ses kaydı sürprizi

Merhaba arkadaşlar, anlatacak olduğum sürpriz son gün kurtarma sürprizi olarak kullanılacak birşey değil. Biraz emek istiyor. Uzun süreler uğraşılmış bir şey. Ses kaydı hediyesi nasıl olur ?

1419705656365 Güne, 365 Kalp

Sevgiliniz ile yıldönümünüz mü yaklaşıyor ? –evet
Sevgilinizin doğum günü mü var ? –evet
Sevgilinize kendinizi affettirmek istiyorsunuz ? –evet
Yoksa sadece manevi bir hediye mi ? -evet

Üzgünleri barıştıran, kırgın kalpleri düzelten, özel günlerde güzel sürprizlerinize daha farklı bakış açıları kazandıran bir süper kahraman.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz