Sevgiliye Ucuz Hediye

0
15451

Merhaba arkadaşlar, malumunuz birçok öğrenci arkadaşımızın sevgilisi var. Öğrenci oluncada maddi durum ön planda oluyor. Sevgiliye romantik hediye verilmek isteniliyor fakat aynı zamanda ucuz hediye de olması gerekiyor. İşte şimdiki hediyemiz biraz daha maddi anlamda ucuz olan bir hediye. Fakat manevi anlamda hiçbirşey kaybetmiş değil tabiki de. Hem ucuz hem de manevi hediye arayanlar için birebir.

Sevgiliye Ucuz Hediye

Öncelikle resimde gördüğümüz gibi mektupçuklar oluşturuyoruz. Bunu nasıl mı yapıyoruz derseniz, öncelikle kırtasiyeden renkli kağıtlar alıyoruz. İsterseniz bunu tek renk veya renkli renkli yapabilirsiniz. daha sonrasında onları ufak ufak kesiyoruz. Yani bunu arkasına 1 cümle sığacak şekilde ayarlayın. Daha sonrasında ise kağıdın üzerine keçeli kalem ile mektup şekli çiziyoruz.

Ucuz Hediye Nasıl Yapılır

 Romantik Mektuplar adında bir sürpriz yayınlamıştık. Burada birçok kişinin zorluk yaşadığı yer uzun uzun mektup yazmaktı. Şimdi burada ise uzun uzun yazmak yerine birer cümle yazıyoruz. Sevgiliniz ile aranızda özel birşey olabilir veya klasik aşk cümleleri;

– Beraber uyansak, bütün gün sarılsak bana yetmez.

– Buralarda seni özleyen biri var bil istedim!

– P.s I love you  gibi gibi gibi…

Kız Arkadaşa Ucuz Hediye

 Daha sonra bunları bir şekilde görülen bir kutuya koyuyoruz. Bunu bir kırtasiyeden bulabilirsiniz bence. Yada kipa, migros, evkur, koçtaş tarzı yerlerden bulabilirsiniz. Bu şirin kutumuzun içine mektuplarımızı koyduktan sonra işin içine biraz daha şirinlik katmak istiyorsak çikolata veya şekerleme tarzı şeyler koyabiliriz.

Eşime Ucuz Hediye Yapımı

 Bu resimde üstünde yılbaşı süsü var çünkü bu sürprizi yılbaşında yaptığım için. Siz de isterseniz şirin süslerden ekleyebilirsiniz veya sadece kutu ile de verebilirsiniz. Kutu bile kendi başına şirin bence.

İşte böylece hem manevi anlamda değerli hem de maddi anlamda ucuz sürpriz yapmış olduk.

Unutmayın ki sevgiliye sadece özel günlerde hediye vermek, sürpriz yapmak yeterli değildir. Ona normal günlerde yani beklemediği zamanlarda da maddi anlamda çok ileri birşey olmasa bile onu düşündüğünüzü belirtecek ufak sürprizler yapmalısınız. İlişkiyi güçlü tutmak için birebirdir. 😉

Siz de yaptığınız sürprizleri bizle paylaşmayı unutmayınız ve eğer bu sürprizi yaparsanız bize resmini atmayı unutmayınız.

irem Hanımın hediyesi
İrem hanımın ellerine sağlık
orcns
Üzgünleri barıştıran, kırgın kalpleri düzelten, özel günlerde güzel sürprizlerinize daha farklı bakış açıları kazandıran bir süper kahraman.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz