Sevgililer Günü Sürprizi

0
21936

Sevgililer Günü Sürprizi

İşte geldik belki de en zor sorulardan birine. Yani aslında sizler için zor olan ama bizler için sizlere sunabildiğimiz yüzlerce farklı alternatif için oldukça kolay bir aşamaya. Sevgililer günü sürprizi ne yapılır? Ne mi yapılır! Yeter ki sizler isteyin bakın o zaman ortaya neler çıkıyor. Biraz yeteneğinizi konuşturacak, biraz hayal dünyanızı katacak, biraz zaman ayıracak ve ortaya onun bu kadarda olmaz diyebileceği birçok sevgililer günü sürprizi çıkarabileceksiniz.

Erkek arkadaşım sürpriz sever mi diye düşünmeyin. Kim demiş erkekler sürprizleri sevmez ve hoşlanmaz diye. Onu her gününde farklı bir şeyler diyebileceğiniz aşk kavanozu oluşturabilirsiniz mesela. Bazen işine uğurladığınız, bazen onu ilk gördüğünüz andaki duygularınızı yazdığınız ve dahası yüzlerce kısa not onun her gününün harika geçmesini sağlıyor olacak. Dolayısı ile bir erkek her gün nasıl o aşk kavanozun önüne heyecan ile gidecek ve bir tane çekip okuyacak sizlerde göreceksiniz.

Tabiki kadınlar sürprizleri hep sever. Hele ki 14 şubat gibi özel günlerde, yapmazsanız başınız tehlikeye girebilir. 🙂 Aşağıdaki el yapımı sürprizlerden seçebilirsiniz.

14 şubat sürprizi ne yapılır? Harika bir akşam yemeği olabilir, tabiki bunu küçük el yapımı sürprizler ile süslemeniz gerekir. Evet, çok basit gibi görünebilir ama onun en sevdiği yemekleri yapmanız, hoş bir ışık, mis kokular ve alımlı/yakışıklı bir siz.  Bu yaptığınız basit gibi gözükebilir fakat basit değildir. Çünkü yaptığınız her şeyin içinde en başta siz varsınız. Dışarıdan aldığınız ekstra birşey değil!  Aşkın en güzel hali olan siz ve sizin yanınızda sunabileceğiniz el emeği, zaman ayırıp yaptığınız sunumlar, hediyeler. Aşk her zaman iki kişilik çok özel bir duygudur ama bunu her zaman sıcak tutmakta sizin elinizdedir. Bu sebeple sevgilinizi bu özel günde şımartmayı unutmayın ve normal günlerde de sık sık onu şaşırtmaya çalışın. Aşağıdaki sürprizlerimizden bir veya birkaçını seçip yapabilirsiniz;[

Romantik Mum Hediyesi

1
Merhaba arkadaşlar, romantik mum hediyesini bir sitede dolaşırken gördüm ve çok hoşuma gitti. 14 şubat kutlaması için, doğum günü kutlaması için, yıl dönümü kutlaması...

Üzgünleri barıştıran, kırgın kalpleri düzelten, özel günlerde güzel sürprizlerinize daha farklı bakış açıları kazandıran bir süper kahraman.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz